VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Jídlo

(snídaně, svačina, oběd, večeře, vařit) Shrnutí: Špatné zlozvyky

Výklad snu: Typ jídla udává určitou oblast z vašeho života. Mohou to být zlozvyky, sport, umělecké kruhy a podobně. V závislosti tedy na typu jídla, množství a jeho kvality lze dovozovat určitou kvalitu a schopnosti, které se nepřímo odráží v daných kruzích.

Kvalitní a pestrá strava tedy poukazuje na kvalitní a pestrý životní režim, kdežto pokud se vám bude zdát, že jíte "blafy", tak přeneseně na tom podobně budou i vaše životní návyky a schopnosti. Poukazuje to na to, že to čemu se věnujete za moc nestojí a je na zvážení, zda nechcete své postoje přehodnotit.

Související výklady — maso, pečivo.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Zvracet ve snu

Shrnutí: Špatná zpráva

Takový sen vypovídá o tom, že se k vám donesla zpráva (možná se k vám donést neměla a přišli jste k ní náhodou). V každém případě jde o to, že vaše tělo a mysl nebylo na takovou zprávu připraveno. Je to něco, co je vám silně proti srsti, s čím rezolutně nesouhlasíte a z čeho se vám dělá zle. Nejste schopni tuto novinu strávit a akceptovat. Bude to chtít více času.