Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Jídlo

Přeskočit na sen
(snídaně, svačina, oběd, večeře, vařit)
Shrnutí: Zlozvyky

Výklad snu: Typ jídla udává určitou oblast z vašeho života. Mohou to být zlozvyky, sport, umělecké kruhy a podobně. V závislosti tedy na typu jídla, množství a jeho kvality lze dovozovat určitou kvalitu a schopnosti, které se nepřímo odráží v daných kruzích.

Kvalitní a pestrá strava tedy poukazuje na kvalitní a pestrý životní režim, kdežto pokud se vám bude zdát, že jíte "blafy", tak přeneseně na tom podobně budou i vaše životní návyky a schopnosti. Poukazuje to na to, že čemu se věnujete za moc nestojí a je na zvážení, zda nechcete své postoje přehodnotit.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Zvracet ve snu

(pozvracet, vyzvrátit, blít, poblít)
Shrnutí: Špatná zpráva

Takový sen vypovídá o tom, že se k vám donesla zpráva (možná se k vám donést neměla a přišli jste k ní náhodou). V každém případě jde o to, že vaše tělo a mysl nebylo na takovou zprávu připraveno. Je to něco, co je vám silně proti srsti, s čím rezolutně nesouhlasíte a z čeho se vám dělá zle. Nejste schopni tuto novinu strávit a akceptovat. Bude to chtít více času.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)