VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pátek, 6. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Mikoláš, Mikuláš, Nikita a Nikolas.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Ježíš Kristus

(Ježíš Nazaretský, spasitel) Shrnutí: Ulevíte svému svědomí

Výklad snu: Pokud se vám ve snu zjevuje Ježíš Kristus, pak to symbolizuje to, že vám už dávno byly (nebo v dohledné době budou) odpuštěny staré křivdy. Uleví se vašemu svědomí a konečně naleznete dávno ztracený klid, který vám tak dlouho chyběl.

S čistou hlavou získáte i další elán do nových věcí. Možná sami sebe překvapíte v tom, že se vrhnete do takových situací, které by vás dříve ani nenapadly. S trochou nadsázky lze říci, že byste mohli začít žít nový život.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Dostat požehnání ve snu

(žehnat, požehnat) Shrnutí: Setrvejte ve snažení

Požehnání od Ježíše by mohlo být dobrým znamením. Může to znamenat, že se obracíte na správnou cestu, i když se vám asi zdá, že se nacházíte v bezvýchodné situaci a přešlapujete na místě.

Nebude to dlouho trvat a všechna vaše úsilí a snaha vložená nakonec přinesou vytoužené ovoce. Chce to ve své cestě setrvat a věřit si.


Ukřižování Ježíše ve snu

Shrnutí: Bojíte se starých prohřešků

Sny ohledně ukřižování Ježíše Krista mají spojitost s černým svědomím. Trápí vás staré rány z mládí a máte strach, že by mohly mít stále nějakou dohru. Podobné myšlenky se kradou zpátky na mysl a často vás nutí přemýšlet.

Zkuste si neurovnané záležitosti jednou pro vždy vyřešit a pokud to již nelze, můžete se věnovat koníčkům, které máte tak rádi a uvidíte, že si ulevíte od každodenních starostí.


comment
Peyton S.(odepsat)

Dobrý deň, zdalo sa mi o pánovi bohu, neviem čo to znamená, mohli by ste mi s tým pomôcť???

comment
Maruska(odepsat)

Sníval sa mi sen, že som držala krížik s ukrižovaným Ježišom. Ježiš na kríži mal nohy skrčené, akoby kľačal...