Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Ježíš Kristus

Přeskočit na sen
(nazaretský, spasitel)
Shrnutí: Ulevíte svému svědomí

Výklad snu: Pokud se vám ve snu zjevuje Ježíš Kristus, pak to symbolizuje to, že vám už dávno byly (nebo v dohledné době budou) odpuštěny staré křivdy. Uleví se vašemu svědomí a konečně naleznete dávno ztracený klid, který vám tak dlouho chyběl.

S čistou hlavou získáte i další elán do nových věcí. Možná sami sebe překvapíte v tom, že se vrhnete do takových situací, které by vás dříve ani nenapadly. S trochou nadsázky lze říci, že byste mohli začít žít nový život.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Dostat požehnání ve snu

(žehnat, požehnat)
Shrnutí: Setrvejte ve snažení

Požehnání od Ježíše by mohlo být dobrým znamením. Může to znamenat, že se obracíte na správnou cestu, i když se vám asi zdá, že se nacházíte v bezvýchodné situaci a přešlapujete na místě.

Nebude dlouho trvat a všechna vaše úsilí a snaha vložená nakonec přinesou vytoužené ovoce. Chce to ve své cestě setrvat a věřit si.


Ukřižování Ježíše ve snu

(ukřižovat, kříž)
Shrnutí: Bojíte se starých prohřešků

Sny ohledně ukřižování Ježíše Krista mají spojitost s černým svědomím. Trápí vás staré rány z mládí a máte strach, že by mohly mít stále nějakou dohru. Podobné myšlenky se kradou zpátky na mysl a často vás nutí přemýšlet.

Zkuste si neurovnané záležitosti jednou pro vždy vyřešit a pokud to již nelze, můžete se věnovat koníčkům, které máte tak rádi a uvidíte, že si ulevíte od každodenních starostí.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)