Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Jehla

Přeskočit na sen
Shrnutí: Pevné kamarádství

Výklad snu: Jestliže vidíte ve svém snu jehlu, symbolizuje to, že už od dětství jste v pevném přátelském vztahu se svým přítelem. Je to člověk, na kterého se můžete spolehnout a ve všem vám pomůže. Máte k sobě blízko podobně jako sourozenci.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Shrnutí: Umělecká zdatnost

Jestliže se vám zdá o tom, že ve vašem snu navlékáte nit, symbolizuje to, že jste umělecky nadaní. Měli byste se více rozvíjet a dát šanci svým uměleckým sklonům.


Píchnout se ve snu

Shrnutí: Ztráta přítele

Píchnutí jehlou symbolizuje ztrátu přátelství. Hrozí vám nějaká neshoda s přítelem, při které může být váš názor nepochopen. A všechno může vyústit až v obrovskou hádku, která bohužel neskončí dobře.


Rezavá jehla ve snu

(zrezivělá)
Shrnutí: Choroba

Jestliže se vám zdá o tom, že jste si zapíchli zrezivělou jehlu do svého těla, značí to, že se můžete nakazit nějakou chorobou. Starejte se více o svoji imunitu, abyste byli odolnější.


Zašívat ve snu

(štepovat, šít)
Shrnutí: Narůstající problém

Jestliže se vám zdá o tom, že zašíváte nějakou větší díru, znamená to, že se vám neustále zvětšuje problém, se kterým se teď potýkáte. Měli byste se odhodlat a začít ho nějak řešit, jinak vám přeroste přes hlavu.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)