VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pátek, 6. prosince 2019.
🎁 Svátek mají Mikoláš, Mikuláš, Nikita a Nikolas.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Střelec (rok Vepře 豬).

Jehla

(injekce) Shrnutí: Pevné kamarádství

Výklad snu: Jestliže vidíte ve svém snu jehlu, symbolizuje to to, že už od dětství jste v pevném přátelském vztahu se svým přítelem. Je to člověk, na kterého se můžete spolehnout a ve všem vám pomůže. Máte k sobě blízko podobně jako sourozenci.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Shrnutí: Umělecká zdatnost

Jestliže se vám zdá o tom, že ve vašem snu navlékáte nit, symbolizuje to, že jste umělecky nadaní. Měli byste se více rozvíjet a dát šanci svým uměleckým sklonům.


Píchnout se ve snu

(popíchat se) Shrnutí: Ztráta přítele

Píchnutí jehlou symbolizuje ztrátu přátelství. Hrozí vám nějaká neshoda s přítelem, při které může být váš názor nepochopen. A všechno může vyústit až v obrovskou hádku, která bohužel neskončí dobře.


Rezavá jehla ve snu

Shrnutí: Choroba

Jestliže se vám zdá o tom, že jste si zapíchli zrezivělou jehlu do svého těla, značí to, že se můžete nakazit nějakou chorobou. Starejte se více o svoji imunitu, abyste byli odolnější.


Zašívat ve snu

(štepovat, šít, plést, háčkovat) Shrnutí: Narůstající problém

Jestliže se vám zdá o tom, že zašíváte nějakou větší díru, znamená to, že se vám neustále zvětšuje problém, se kterým se teď potýkáte. Měli byste se odhodlat a začít ho nějak řešit, jinak vám přeroste přes hlavu.