Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Hrob

Přeskočit na sen
(hroby, náhrobek, náhrobky, rakev, rakve)
Shrnutí: Zásadní rozhodnutí, nastanou změny

Výklad snu: Hroby ve snu představují nějakou definitivní změnu, kterou procházíte nebo na kterou se připravujete. Změnu, ze které není cesty zpět. Jakmile změna nastane, nebudete moci své rozhodnutí vrátit zpět.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Kopat hrob ve snu

(vykopávat hrob)
Shrnutí: Připravovat se na životní změnu

Pokud se vám ve snu zdá, že si kopete vlastní hrob, pak to znamená, že se připravujete za změnu, která ovlivní celý váš dosavadní život. Jak bylo řečeno, jakmile tato situace nastane, není cesty zpět.

Pokud kopete hrob jinému, tak naopak na životní změnu připravujete danou osobu.


Ležet v hrobě ve snu

(pochován v hrobě)
Shrnutí: Rezignace

Pokud se vám ve snu zdálo, že sami ležíte v rakvi a jste pochování v hrobě, tak to znamená, že jste úplně rezignovali za změnu, která má ovlivnit váš život. Je vám to jedno a máte pocit, že s tím stejně nic nezmůžete a proto situaci přijímáte tak, jak k vám přichází.


Vstávat z hrobu ve snu

(lézt z hrobu, vzkříšení, zmrtvýchvstání)
Shrnutí: Nový životní směr

Tyto sny poukazují na to, že jste již danou životní změnou prošli. Váš život nabírá nový směr. Ať už jste si to sami vybrali nebo vás k tomu donutil někdo jiný nebo vás donutily okolnosti, důležité však je to, že vám tato změna dodá novou sílu a elán něco vybudovat, začít znovu a tentokrát i lépe (s čistým štítem).


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)