VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Hmyz

(komár, moucha, masařka) Shrnutí: Jste obklopeni falešnými přáteli

Výklad snu: To, že jste ve svém snu obklopeni hmyzem, který kolem vás poletuje (např. mouchy, masařky, komáři a podobný hmyz), pak to symbolizuje, že v reálném životě jste obklopeni falešnými přáteli. Lidé, které považujete za svoje přátele bohužel nejsou tací, jací si myslíte, že doopravdy jsou.

Související výklady — mravenec, vážka, sršeň, červ.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Hmyzí bzučení ve snu

(bzučet) Shrnutí: Žijete s nasazenými růžovými brýlemi

Jestliže ve svém snu slyšíte bzučet hmyz, pak to znamená to, že žijete v jedné velké iluzi, kterou si v hlavě vytváříte. Pokoušíte se na svět pohlížet pozitivně, aniž byste si uvědomili, že celou tu dobu máte jen nasazené růžové brýle, které vytváří iluzi spokojeného života. Nic ale není tak růžové, jak se vám na první pohled zdá.


Hmyzí štípnutí ve snu

(kousnutí, poštípání, bodnutí, pobodání) Shrnutí: Vytrvalost vám přinese ovoce

Pobodání či štípnutí některým hmyzem symbolizuje vytrvalost, kterou v sobě nosíte. S velkou dychtivostí uháníte za svými vysněnými touhami. Jste velmi houževnatí a vytrvalí v tom, co si přejete a po čem toužíte. Tato vytrvalost se vám dříve či později jistě vyplatí.


Zabíjet hmyz ve snu

(rozmáčknout, plácnout, zašlápnout, zmáčknout) Shrnutí: Vyřešíte starý problém

Pokud se vám zdálo o tom, že jste ve snech likvidovali hmyz. Například otravné mouchy (masařky) pomocí plácaček nebo přípravků, znamená to, že přicházíte s řešením, které pomůže jednou pro vždy vyřešit staré otázky, které se neustále vracejí. Problém se nakonec vyřeší ve váš prospěch.