Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Hasič

Přeskočit na sen
(požárník, hasiči, požárníci)
Shrnutí: Nestálé partnerství

Výklad snu: Jestliže se ve snu cítíte být hasičem nebo ho vidíte značí to, že jste v partnertsví, které je nestálé. Nemůžete se na svého spolehnout, protože váš vztah nebere vážně.

Je na vás, jak se rozmyslíte jestli budete i nadále chtít v takovém to partnerství a nebo se raději rozejdete a dáte možnost i jinému partnerovi. Možná je ve vaší blízkosti někdo, kdo o vás moc stojí.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Hasicí přístroj ve snu

(hasičák, vodní pěnový, práškový)
Shrnutí: Konec problémů

Jestli ve snu hasíte požár hasičským přístrojem konečně se zbavíte problémů, se kterými jste se do této doby potýkali. Konečně přijde někdo, kdo vám s těmi problémy pomůže a všechno se vyřeší. Může se jednat i právnickou pomoc.


Hasičské auto ve snu

(hasičský výjezd)
Shrnutí: Rozhazovačnost

Hasičské auto ve vašem snu znamená, že jste příliš rozhazovační. Utrácíte zbytečně moc peněz za něco, co pro vás není důležité. Měli byste se nad sebou zamyslet, protože může přijít doba, kdy budete potřebovat peníze a nebudete je mít.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)