VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Had

(slepýš, užovka, zmije, krajta, anakonda, chřestýš) Shrnutí: Nastanou problémy

Výklad snu: Snít o jedovatém hadovi předznamenává příchod špatných událostí. Přeneseně lze uštknutí hadem chápat jako "otrávení" vašeho života. A nejen života, ale i vašich blízkých a přímého okolí. Dále had odráží slizké a klamavé chování, špatný vliv na okolí či dokonce složité životní události (problémy).

Celkově lze uštknutí hadem shrnout jako špatné zkušenosti, problémy, zásadní rozhodnutí, dilemata, životní nástrahy, zlé myšlenky a lidské chování.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Bílý had ve snu

Shrnutí: Pozitivní myšlení

Pozitivní směr a myšlenka, která se vymkne kontrole a která nedává možnost volby. Věříte jí a budete se ji snažit naplnit (uskutečnit) za každou cenu. I za cenu některých obětí.


Bílý had s modrým jedem ve snu

Shrnutí: Ponesete následky

Sen o bílém hadovi, ve kterém koluje modrý jed, symbolizuje následky, které byly vyvolány na základě dobrého úmyslu (se kterým však byly spjaty určitá rizika).


Být škrcen hadem ve snu

Shrnutí: Pozor na svá slova

Chystáte se vyřknout něco, čeho byste mohli později litovat. Tato představa se vás snaží před takovým jednáním ochránit. Přesněji řečeno - chce vám v takovém jednání zabránit.


Černý had ve snu

Shrnutí: Přijdou těžké chvíle

Jakékoliv sny o černých hadech nevěstí nic dobrého. Had v tomto případě symbolizuje životní překážky, kterým se postavíte a kterým budete muset čelit.


Had světlé barvy ve snu

Shrnutí: Bojíte se neznáma

Strach z nedosažitelného. Bojíte se věcí, které byste chtěli sami mít, ale nemůžete. Proto závidíte lidem okolo a šlapete po jejich štěstí - za každou cenu - lhaním, pomlouváním, podlými činy...


Had, který si vás nevšímá ve snu

Shrnutí: Bojíte se ztráty cenností

Bojíte se ztráty něčeho cenného. Ztráta však nepřichází a patrně ani nepřijde, ten strach vás ale ochromuje a nedovoluje vám se přes něj jen tak přenést. Stále toho máte plnou hlavu.


Jezdit na hadovi ve snu

Shrnutí: Na co sáhnete, to pokazíte

Všechno se vám bude bortit pod rukami. Nic nepůjde tak jak byste si přáli a všechno to, do čeho se pustíte nebo na čem děláte, bude mít sestupnou tendenci.


Modrý had ve snu

Shrnutí: Létáte v oblacích

Představujete si (sníte o) nějaké osobě, předmětu nebo situaci, která nepřichází (vyhýbá se vám). Jsou to nesplněné sny (okamžiky a touhy).


Strach z uštknutí hadem ve snu

Shrnutí: Stavíte se do pozice snadného terče

Zbytečně se stavíte do situace, nad kterou ztrácíte (nemáte) plnou kontrolu, protože vás ochromuje strach.


Tmavě hnědý had ve snu

Shrnutí: Bojíte se ztráty cenností

Podobně jako když se vám zdá o hadech, kteří si vás nevšímají, tak i v tomto případě jde o strach ze ztráty něčeho cenného.


Tmavě zelený had ve snu

Shrnutí: Nadřazujete se nad ostatní

Chcete být středem zájmů, své zájmy povyšujete nad zájmy ostatních. Existujete jenom vy - vše a všechny tomu podřizujete.


Uštknutí hadem ve snu

Shrnutí: Něco vás brzy zklame

Bojíte se ztráty někoho/něčeho a cítíte se deprimování vlivem špatných rozhodnutí a následků z toho plynoucích.


Vidět mrtvého hada ve snu

Shrnutí: Budete čelit těžké životní situaci

Na jedné straně špatné znamení, protože budete muset čelit obtížné životní situaci. Na straně druhé lze hovořit o pozitivním znamení, protože se vám podaří danou situaci překonat.
comment
Anonym(odepsat)

Co znamená být hadem pronásledován?

comment
Diana(odepsat)

Dobrý den, co znamená, když černý krátký had ve snu leze po bytě, pak na chvíli není vidět, protože se tam někde schová, já se ho bojím a strachy křičím (v běžném životě se totiž hadů bojím a reaguji stejně) a již mrtvý blízký člověk (v mém případě babička) - ve snu živá - hada najde a chytí? Co s ním dělá nevím, protože jsem se vzbudila, jen jsem viděla jak ho drží v rukou.

comment
Ilona(odepsat)

Ve snu jsem viděla velké množství hadů, nijak mě neohrožovali. Různé barvy, velikosti. Děkuji...

comment
Michal S.(odepsat)

Oranžový had, po popíchnutí se smrštil a za vteřinu se odmrštil do 5 m vzdáleného kanálu :D

comment
Anonym(odepsat)

Dnes hrozné sny, seděla jsem v křesle a z něho vylézalo spoustu tenkých zelených hadů. Jeden se mě obtočil kolem ruky, začal mě jí škrtit a kousnul mě... Když se mě podařilo ho z ruky dát pryč, všimla jsem si, že v křesle jich je spousta a vylézají ven... Co ten sen mohl znamenat prosím?

comment
Micina(odepsat)

Co znamená, že vám vleze had do těla a vy se ho chcete zbavit. Hrozně se bojím hadů, fakt hrůza.

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, co znamená, být pronásledován hady, ale nebýt jimi chycen?

comment
Anonym(odepsat)

V noci okolo mne se proplazil had, měla jsem z něj špatný pocit, ale objevil se přítel, který už není mezi živými a zakopal jej do země, pověděl tady peklo dělat nebudeš, pak jsem se probrala. Prosím, co to znamená? Děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Co znamená velký černý plazící a sykající had po bytě?

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, co znamená, když se mi zdálo, že můj přítel mi ve snu podal hada nebo ho na mě hodil?

comment
Anonym(odepsat)

Dobrý den, měla jsem ve snu všude kolem sebe malé hady a lezli mi z nohou, já je tahala ven, hady a užovky. A byl zrovna úplněk. Znamená to něco???

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že mě uštknul jedovatý had, ale ránu se podařilo uzdravit a já byla v pořádku.

comment
Anonym(odepsat)

Mě se zdálo, jak mi můj spolužák vytahoval bílý hady z těla.

comment
Anonym(odepsat)

Dnes na mě ve snu dotíral štíhlý světlý menší had a já ho odstrkovala levou rukou. Sen byl velice krátký, ale pocit velice nepříjemný.

comment
Slávek(odepsat)

Zdálo se mi, že v patře budovy mne ohrožovali dva zelení hadi. Jednoho jsem zabil lopatou, ale ten druhý mne pronásledoval o patro níž. Co to asi znamená?

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi o obrovském plazícím se hadu, který mě pronásledoval, já ho nakonec ušlapala a zabila. Co to prosím znamená?

comment
Anonym(odepsat)

Když se ve snu vidí had tak jsou to falešní lidé? Děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi jak jíme společně se svou ženou hada, který byl na kousky a jeho hlava byla stále živá a já musel ho zabít. Děkuji.

comment
Annie(odepsat)

Dobrý den,

jednou se mi zdál sen o tom, že všude okolo mě bylo hodně hadů, velikosti větší anakondy, kterých tam bylo také celkem dost, a já byla obtočená velikou anakondou, ale i přesto jsem okolo sebe měla tak 2×2 metry místo.
Nedávno se mi zdálo, že jsem byla s rodinou u velkého starého domu někde v džungli, ten dům byl ale uvnitř překrásný, když jsem vyšla ven abych se porozhlédla po okolí, tak jsem objevila větší oázu s vodopádem, vedle vodopádů byl strom na kterém byla veliká anakonda, když jsem se k ní přiblížila, šla po mě, když jsem byla v dostatečné vzdálenosti od ní, nechala mě být.

Asi před měsícem se mi zdálo o odrostlejším mláděti užovky červené, byla roztomilá a nic špatného nedělala, jen jsem si jí hladila.

Hadi ve snech mi nikdy nic špatného nedělali, ani vlci o kterých se mi zdá také celkem často.

comment
Anonym(odepsat)

Mě pro změnu ve vodě pronásledovalo mnoho různobarevných hadů, já je odháněla klackem a utíkala před nimi, obklíčili mě a já volala o pomoc Haničku, malou holčičku, kterou neznám...

comment
Anonym(odepsat)

Co znamená, když na vás kouká hnědý had a usmívá se a pak přijde druhý a spolu zmiznu?

comment
Anonym(odepsat)

Vidět ve snu mnoho plazů a zabíjet je motykou. Bojovat s nimi.

comment
Anonym(odepsat)

Co znamená, když jsem hada měla jako domácího mazlíčka. A brala jsem ho všude sebou, akorát když jsme byli v jednom obchodu, tak aby neuštkl lidi, tak jsem ho přivázala gumičkou, ale po chvilce začal modrat a pán na to, že se dusil, tak jsem mu to sundala a on odpadl, ale žil a jak se probral, tak uštkl 2 ženský.

comment
Anonym(odepsat)

Dnes se mě zdálo, jak uvnitř mé nohy byl had. Noha byla fialová až černá. Občas byla vidět jeho hlava, kterou kamarádka chytala a snažila se hada vytáhnout... Prosím, co to může znamenat?