VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Email

(zpráva, dopis, pošta) Shrnutí: Indicie, rada

Výklad snu: Emaily symbolizují jakousi nápovědu - informaci, kterou potřebujete, abyste se dokázali správně rozhodnout. Nebo abyste dokázali správně pomoci někomu jinému. Stejný význam je u psaní dopisu.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Dostat email ve snu

Shrnutí: Získat od někoho radu

Příchozí email je vlastně opakem výkladu snu "psát email". Namísto toho, abyste tedy psali email a pomáhali tak někomu s jeho problémem, vy sami ten problém máte a někdo další se vám snaží s ním pomoci. Daná zpráva obsahuje nápovědu (informace) - něco, co vám pomůže se v dané situaci lépe zorientovat a následně se rozhodnout.


Psát email ve snu

Shrnutí: Poradit někomu

Pokud se vám ve snu zdá, že píšete email někomu jinému, pak to znamená, že má nějaký problém a snažíte se mu pomoci. Píšete mu zprávu, ve které něco vysvětlujete a nebo ho informujete o dané situaci tak, aby se mohl lépe rozhodnout.


Smazat email ve snu

Shrnutí: Nenechat si poradit

Smazaný email poukazuje na to, že si tvrdohlavě jdete za svými myšlenkami a názory. Někdo z vašeho okolí se vás snažil upozornit na některou důležitou skutečnost, vy jste však jeho varování smetli ze stolu a vůbec se tím nehodláte více zabývat.