Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Dveře

Přeskočit na sen
(vrata, vrátka)
Shrnutí: Hnusná závist

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá o dveřích znamená to, že někomu ve svém okolí závidíte. Chtěli byste se mít jako on a žít jeho život.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Otevřené dveře ve snu

Shrnutí: Zadní vrátka

Jestliže se vám ve vašem snu zdá o tom, že vidíte otevřené dveře značí to, že si ve svém vztahu necháváte otevřená zadní vrátka. Nejste se svým partnerem až tak spokojeni, proto si necháváte otevřené dveře pro nové vztahy.


Zaklepat na dveře ve snu

(klepání, klepat, bouchat na dveře)
Shrnutí: Dožadujete se pozornosti

Pokud se vám ve snu zdálo, že klepete na dveře, znamená to, že se dožadujete pozornosti, která je vám upírána.

Naopak pokud jste tím, kdo poslouchá, jak někdo klepe na dveře a jste za těmi dveřmi, pak se daná osoba dožaduje vaší pozornosti. Možná vám chce sdělit důležitou zprávu.


Zavřené dveře ve snu

(zabouchnuté dveře)
Shrnutí: Konec nějaké etapy

Sen o zavřených dveřích symbolizuje, že pro vás něco důležitého skončilo. Dlouhou dobu jste se zaobírali nějakou životní situací, ale ta už je teď u konce.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)