VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Dům

(barák, domeček, byt, bydlení) Shrnutí: Úspěšné podnikání

Výklad snu: Vlastnit nebo vidět ve snu hezky upravený dům znamená, že se vám začne dařit ve vašem podnikání. Sice to chtělo hodně snahy z vaší strany, ale konečně to přinese vytoužené ovoce.

Související výklady — byt.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Stavba domu ve snu

(postavit si dům, stavět si dům) Shrnutí: Touha po rodině

Pakliže se vám ve snu zdá, že vlastníma rukama stavíte dům, znamená to, že toužíte po rodině. Chcete mít stálého partnera a toužíte po dítěti.


Ztráta domu ve snu

(přijít o dům, ztratit dům) Shrnutí: Dluhy

Jestliže se vám zdá o tom, že jste ztratili střechu nad hlavou, značí to, že se dostanete do svízelné situace. Budete dlužit peníze a nebudete vědět, jak z této situace ven. Nechte si poradit odborníky (např. právníky).


comment
Anonym(odepsat)

Dobrý. Mal som sen. Videl som barák, okno a v ňom sa ma ľudia vypytovali čo som, kto som a zrazu teta stála na rímse a nemohla zliezť dole, tak som ju chytil a zniesol na rukách ... Čo by tiež robila na rímse, veď je jej 85 rokov. Je môj najbližší človek, vychovala ma už útleho detstva ako moja matka a nikoho bližšieho ako je ona nemám. Bojím sa o nej. Čo to malo znamenať, prosím?