Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Drak

Přeskočit na sen
(draci, saň, hydra)
Shrnutí: Srovnáváte si priority

Výklad snu: Pokud jste ve snu pozorovali draka jak chrlí oheň, pak to znamená, že si v životě musíte uspořádat své priority. Je důležité, abyste si stanovili cíle, kterých chcete dosáhnout a šli si za nimi.

Momentálně jste ve fázi, kdy tápete, co je pro vás dobré. Zkuste si všechno pořádně promyslet a udělat finální rozhodnutí, kam se v životě chcete posunout.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Zabíjet draka ve snu

(drakobijec)
Shrnutí: Musíte se rozhodnout

Zabití draka symbolizuje rozhodnutí. Týká se vašeho partnerského života. S partnerem si už nemáte co říct a společný život vám přestal vyhovovat. Je teď na vás, jak se rozhodnete. Jestli budete chtít vztah zachránit a nebo ho rovnou ukončit.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)