Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Dovolená

Přeskočit na sen
(volno, prázdniny, rekreace)
Shrnutí: Spokojenost

Výklad snu: Jestliže se vám zdá o tom, že jedete na dovolenou, symbolizuje to to, že si teď užíváte klidné a spokojené období. Nic vás netíží, daří se vám dobře v práci i doma s partnerem, často se potkáváte s přáteli. Zkrátka jste spokojení.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Dostat dovolenou ve snu

Shrnutí: Nucený odpočinek

Pakliže jste ve svém snu dostali dovolenou v práci, znamená to, že jste vyčerpaní. Už si toho všiml i váš šéf, že jedete na doraz. Připusťte si, že už to není jako za mlada a měli byste svoje pracovní tempo trochu zpomalit.


Plánovat dovolenou ve snu

Shrnutí: Zalíbit se někomu

Jestliže se vám zdá o tom, že plánujete svoji dovolenou nebo volno, znamená to, že se chcete někomu zalíbit. Vymýšlíte všemožné způsoby, aby si vás ten dotyčný nebo dotyčná všimli. Nejlepší bude, když nebudete nic vymýšlet a zůstanete sami sebou a nebudete si hrát na někoho jiného. Jestli to má dopadnout dobře, tak se tak určitě stane.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)