VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Dort

(dezert, zákusek, cukroví) Shrnutí: Chuť rozvíjet se

Výklad snu: Dort ve snu symbolizuje vaši odhodlanost rozvíjet se a být lepší. Chcete vynikat a proto se dále vzděláváte. Je vhodné období začít se učit cizí jazyk. Půjde vám to mnohem snáz, než si myslíte. Takže neváhejte a rozvíjejte vaši mysl.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Narozeninový dort ve snu

Shrnutí: Dosažení změn vlastním přičiněním

To, že se vám zdá o narozeninovém dortu značí, že dosáhnete něčeho velkého. Už dlouhou dobu sníte o tom, že se přestěhujete do zahraničí, ale chyběly vám peněžní prostředky. Konečně nastala doba, kdy jste si vlastní pílí dokázali našetřit tolik, že není problém se kdykoliv sbalit a jít si za svým snem.


Péct dort ve snu

(pečení, péci) Shrnutí: Čeká vás šťastná novina

Jestliže se vám zdá o tom, že pečete nějaký dortík, tak to znamená, že vás čeká příjemná novinka. Patrně tušíte, že vás chce partner požádat o ruku. A konečně to nebude už jenom tušení, ale možná i realita. Mohlo by vás čekat šťastné období, kdy budete plánovat všechno kolem co se svatby týče.


Svatební dort ve snu

Shrnutí: Přijdou nové zkušenosti

Jestliže se vám zdá o tom, že pozorujete svatební dort, znamená to, že se naučíte něco nového a pro vás velmi potřebného ve svém zaměstnání. Svatební dort symbolizuje nějaký začátek v nové práci, takže toho co nejlépe využijte ve svůj prospěch a ukažte kolegům i šéfovi, že umíte být draví a rádi se učíte novým věcem.