Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Dort

Přeskočit na sen
(dorty, dezert, dezerty, zákusek, zákusky, cukroví)
Shrnutí: Chuť rozvíjet se

Výklad snu: Dort ve snu symbolizuje vaši odhodlanost rozvíjet se a být lepší. Chcete vynikat a proto se dále vzděláváte. Je vhodné období začít se učit cizí jazyk. Půjde vám to mnohem snáz, než si myslíte. Takže neváhejte a rozvíjejte vaši mysl.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Narozeninový dort ve snu

Shrnutí: Dosažení změn vlastním přičiněním

To, že se vám zdá o narozeninovém dortu značí, že dosáhnete něčeho velkého. Už dlouhou dobu sníte o tom, že se přestěhujete do zahraničí, ale chyběly vám peněžní prostředky. Konečně nastala doba, kdy jste si vlastní pílí dokázali našetřit tolik, že není problém se kdykoliv sbalit a jít si za svým snem.


Péct dort ve snu

(pečení, péci)
Shrnutí: Čeká vás šťastná novina

Jestliže se vám zdá o tom, že pečete nějaký dortík, tak to znamená, že vás čeká příjemná novinka. Patrně tušíte, že vás chce partner požádat o ruku. A konečně to nebude už jenom tušení, ale možná i realita. Mohlo by vás čekat šťastné období, kdy budete plánovat všechno okolo co se svatby týče.


Svatební dort ve snu

Shrnutí: Přijdou nové zkušenosti

Jestliže se vám zdá o tom, že pozorujete svatební dort, znamená to, že se naučíte něco nového a pro vás velmi potřebného ve svém zaměstnání. Svatební dort symbolizuje nějaký začátek v nové práci, takže toho co nejlépe využijte ve svůj prospěch a ukažte kolegům i šéfovi, že umíte být draví a rádi se učíte novým věcem.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)