VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je středa, 23. října 2019.
🎁 Svátek mají Fedor, Teo, Teodor a Theodor.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Dítě

(děcko, adolescent, puberťák, teenager) Shrnutí: Pečování o něco nebo někoho

Výklad snu: Dítě v tomto směru představuje různé okruhy vašeho života. Jsou to oblasti, které aktivně využíváte, pečujete o ně a také rozvíjíte. To, jakým způsobem o dané dítě pečujete přímo odráží i to, jak dobří v daném oboru jste.

Časté sny, kde si s dětmi neustále hrajete může poukazovat i na vaše dětinské chování. Rádi si hrajete a neberete problémy vážně. To neznamená, že byste je házeli za hlavu, ale jste bezprostřední, pohotoví a hraví.

Související výklady — těhotenství, kočárek, syn, dcera, miminko.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Mrtvé dítě ve snu

Shrnutí: Zažehnání rozvíjejícího se problému

Vidět mrtvé děti (nebo jedno dítě) ve snu poukazuje na nějaký problém, který se vám povedlo zažehnat. Jednalo se o problém, který byl zatím jen v zárodku. Rozvíjel se, ale nestihl se plně rozvinou.

Také to může znamenat, že jste přestali s nějakou činností, která vás nějakým způsobem rozvíjela. Mohlo jít např. o cvičení, kterého jste zanechali nebo cokoliv jiného. Podobný výklad naleznete u výkladu "umírající dítě".


Nalezené dítě ve snu

Shrnutí: Vyřešený problém není vyřešeným

Nalézt dítě značí o přesném opaku výkladu o "ztrátě dítěte". Jedná se o znovunalezení starých zvyků, kterých jste se museli vlivem nepředvídatelných životních situací vzdát. Může to znamenat, že se opět realizujete ve směrech, ve kterých jste se dříve nacházeli. Třeba i jako děti.


Puberťák ve snu

(náctiletý, pubescent) Shrnutí: Něco vám vstoupí do života dříve než jste si mysleli

Sny o puberťácích poukazují na nějaké příchozí události, které vám vstupují do života dříve, než jste si naplánovali (nebo než jste si původně přáli). Je to taková zkouška vašich znalostí a dovedností.

Příkladem může být například záliba v hraní fotbalu. Tomu se již nějakou dobu věnujete, zdokonalujete se v něm a náhle jste se dozvěděli, že má přijít váš první zápas, který jste vůbec nečekali. Respektive věděli jste, že přijde, ale čekali jste jej později.


Ztráta dítěte ve snu

Shrnutí: Něco vám uniká

Ztracené dítě ve vás vzbuzuje dojem, že vám něco uniklo. Nějaká životní příležitost mohla uniknout přímo mezi prsty. Často může jít o snovou pracovní nabídku, kterou jste přehlédli kvůli řešení jiných - dílčích - problémů.
comment
Anonym(odepsat)

Vyděšené děti...

comment
Anonym(odepsat)

Téměř každou noc vidím ve snu cizí miminka, pokaždé jsou to krásná miminka, ke kterým já mám velice vřelý vztah, jako kdyby to byly moje děti, a přitom v tom snu jsou to děti, které jsem nikdy neviděla. Těm miminkům může být tak 2 měsíce až jeden rok. Předchozí noc se mi zdálo, že držím v náručí krásné miminko, které se na mě nádherně usmívá. Jsem matkou 3 již dospělých dětí, zatím vnoučata nemám, ale sny o dětech, ne mých, mě provází již minimálně patnáct let. Nechápu to, nerozumím té symbolice, proč zrovna o miminkách a přitom cizích se mi téměř každou noc zdá, byť jsou to hezké sny. Moc bych chtěla znát na to odpověď. Někdy mám strach, jako kdyby ten pohled těch dětí byl jako něco nadpozemského. Děkuji za odpověď.

comment
Anonym(odepsat)

Mám opakující se sen, že nemohu najít svoje dítě. Mám velikou tíseň, úzkost, strach ve snu, že o dítě přijdu. Lidi okolo mě mi pomáhají hledat, nikdy to dítě nenajdu...

comment
Anonym(odepsat)

Jsem matka dvou dospělých dcer. Cca 15 let se mi vracejí sny o dětech. Jsou to miminka cca do roku a půl. Někdy holčička, někdy chlapeček. Pečuji o ně a vím, že nejsou moje vlastní, jen je něco jako hlídám. Uvědomuji si, že děti jsou spokojené, šťastné a i já se cítím dobře. Sny jsou vždy příjemné. Snažím se přijít na to, co se mi sny snaží říci, ale zatím bezvýsledně. Děkuji.

comment
Anonym(odepsat)

Svojho dospelého syna vidím ako malé dieťa.

comment
Simi(odepsat)

Vidím svého syna zbitého a umírajícího v nemocnici.

comment
Aila(odepsat)

Zdálo se mi, že nemocná lesní zvěř se začala scházet v mém domě a poté začaly chodit do mého domu nemocné děti v nemocničním oblečení, jako kdyby byly ztracené, vše se odehrávalo v noci a nedovedu si to vysvětlit.