Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Delfín

Přeskočit na sen
(delfíni, savec, savci)
Shrnutí: Neúspěch

Výklad snu: Pakliže ve snu vidíte delfína, jak plave v moři znamená to, že budete ve svém pracovním životě neúspěšní. Přihodí se vám něco nemilého.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Hladit delfína ve snu

(pohladit delfíny)
Shrnutí: Udržujete se ve formě

Pokud se vám zdálo, že hladíte delfíny, pak to může znamenat, že se udržujete ve formě ve smyslu, že se stále věnujete svým koníčkům abyste nevypadli ze cviku. Máte naučené finty a finesy, které vám stačí k tomu, abyste si v klidu užívali toho, co máte rádi. Např. níže uvedený sport, umění či jiné koníčky.


Hrát si s delfínem ve snu

(dovádět s delfínem)
Shrnutí: Moudrost

Dovádění nebo hrání si s delfínem znamená, že budete moudří. Vaše blízké okolí a rodina na vás budou pyšní.


Krmit delfína ve snu

Shrnutí: Rozvíjíte své schopnosti

Pokud se vám ve snu zdálo, že krmíte delfíny, znamená to, že se zdokonalujte ve svých koníčcích a zájmech.

Pokud hrajete nějaký sport, znamená to, že se naučíte nějaké nové finty, které vám pomohou být lepší než ostatní hráči nebo pokud třeba kreslíte, naučíte se nové techniky kresby.


Plavat s delfínem ve snu

(plavat mezi delfíny)
Shrnutí: Unášíte se proudem

Pokud se vám ve snu zdálo, že buď plavete s delfínem, kterého se přidržujete za ploutev a nebo klidně i mezi nimi volně plavete, znamená to, že se necháváte unášet hlavním proudem. V práci posloucháte své nadřízené a s klidnou hlavou se vracíte domů. To ale vůbec ničemu nevadí, protože vám takový styl života vyhovuje a líbí se vám.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)