Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Dědeček

Přeskočit na sen
(děda, dědek, stařík)
Shrnutí: Moudré rozhodnutí

Výklad snu: Tyto výklady jsou shodné s výkladem [babička], potažmo [prarodiče], jelikož starší osoby, které si ve snech vysníte mají většinou sklony vás nějakým způsobem mentorovat, kárat či doprovázet (radit).

Chtějí vám tedy nějakým způsobem pomoci a symbolizují tak moudrost, kterou se vám snaží předat. Sny se staříkem či vlastním dědečkem, se kterým rozmlouváte, představují moudrá rozhodnutí, která jste učinili nebo se teprve chystáte učinit.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Mrtvý dědeček ve snu

Shrnutí: Špatné rozhodnutí

Naopak tento sen se vám snaží naznačit, že rozhodnutí, ke kterému jste dospěli, bylo špatné a nelze jej vzít zpět. Budete se muset smířit následky, které přijdou vzápětí. Stejně tak se vykládá sen, kde vidíte [mrtvou babičku] či jinou [stařenku].


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)