Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Dcera

Přeskočit na sen
(dcery)
Shrnutí: Jste pyšní na to, co jste dokázali

Výklad snu: Dcera ve vašem snu ztělesňuje vaše touhy a ambice, které v reálném životě máte. Shlížíte se v ve vaší dceři a jste pyšní. Dcera představuje vaše dovednosti (zkušenosti, ambice), takže přeneseně lze hovořit o tom, že jste pyšní sami na sebe za to, co jste dokázali. Jste pyšní na to, v čem jste dobří.

Rozšiřující výklad najdete u výkladu týkajících se dětí.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Zlá dcera ve snu

(zlobivá dcera)
Shrnutí: Něco se obrátí proti vám

Dcera, která ve snu zlobí, dělá vám problémy, maléry a máte tedy s ní jen samé starosti, poukazuje na to, že i to, v čem se shlížíte, neděláte tak, jak byste měli. Nutně to neznamená, že jste v daném oboru špatní, ale že se právě teď zkrátka jen nedaří. Na co sáhnete, to se nedaří. Čas vše spraví.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)