Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Chléb

Přeskočit na sen
(bochník, pecen)
Shrnutí: Náhlá výhra

Výklad snu: Chléb ve vašem snu symbolizuje výhru. Jestliže se vám zdá o tom, že jíte chléb rychle se dostanete k penězům, které ale velmi rychle utratíte a pořádně si je ani neužijete.
Může se jednat například o situaci, kdy svoji výhru propijete s kamarády.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Okoralý chléb ve snu

(starý, tvrdý)
Shrnutí: Zlé je už u konce

Jestliže ve svém snu jíte okoralý chléb značí to, že špatná situace, která vás do teď trápila, je už u konce. Konečně vám začne poklidnější období, ve kterém si vydechnete a budete si užívat chvilku klidu.


Péct chléb ve snu

Shrnutí: Nová zkušenost

Pečení chleba symbolizuje, že se naučíte něco nového. Přihlásíte se např. do nějakého kurzu, o kterém už dlouho sníte. Dozvíte se spoustu nových informací, ze kterých potom budete čerpat.


Spálený chléb ve snu

(připálený, černý)
Shrnutí: Nelehká životní cesta

Jestliže ve svém snu konzumujete připálený chléb, znamená to, že vás čeká nelehká životní cesta. Život vám bude házet klacky pod nohy, ale snažte se všechno překonat, protože všechno zlé je pro něco dobré.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)