Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Čas

Přeskočit na sen
(doba, lhůta, termín)
Shrnutí: Jste dobrým přítelem

Výklad snu: Jestliže se vám ve vašem snu zdá o čase, ať už se ten čas krátí nebo nabývá, znamená to, že už velmi dlouhou dobu jste dobrým přítelem. Jste člověk, na kterého je spolehnutí a i v nejtěžších chvílích jste ochoten pomoci.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Cestovat časem ve snu

(přetočit, vrátit, navrátit)
Shrnutí: Jste nestálí

Pokud ve svých snech cestujete v čase, symbolizuje to nestálost. Jen tak u něčeho nevydržíte. Jedná se o koníčky, ale je tím myšlena i nestálost v partnerských nebo přátelských vztazích.


Promarnit čas ve snu

(propásnout, promrhat, zmeškat)
Shrnutí: Potkáte nové přátele

To, že se vám zdá o tom, že jste promarnili schůzku (třeba pracovní pohovor, ale i schůzka s kamarádem), značí to, že v blízkém okolí máte člověka, který by si moc přál být vaším přítelem. Zkuste otevřít oči a využít přátelství, které je vám nabízeno.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)