VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Bývalý přítel

(expřítel, expřítelkyně, bývalá přítelkyně, partner) Shrnutí: Touha

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá o bývalém partnerovi nebo partnerce, znamená to, že jste se doposud nevyrovnali s odloučením a stále toužíte po jeho/její blízkosti. Je vám smutno po společně strávených chvílích.

Související výklady — rozchod, přítel.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.
comment
Anonym(odepsat)

V noci se mi zdálo o svém exmanželovi a expříteli v jedné osobě. Způsobil mi stejnou bolest, jako při mém zjištění, že má jinou partnerku. Odešla jsem od něj, ale stále se mi vrací do snu, kdy je to tak živé, že se budím s bolestí v srdci a pláčem. Co to může znamenat?

comment
vanesa(odepsat)

Přítel nás opustil. Zdá se mi o něm každý den a bolí mě srdce, moc nám chybí.

comment
Anonym(odepsat)

Zdálo se mi, že mě chtěl bývalý partner zpět a očerňoval při tom mého současného partnera, že mě nemá rád a nestará se o mě. Veřejně vypravoval, proč se se mnou tenkrát rozešel a jak ho to mrzí. Co by to mohlo znamenat?

comment
Anonym(odepsat)

Mě se zdálo o přítelově ex, co to znamená?

forum
Anonym(odepsat)

@Anonym: Přesně tohle tu teď taky hledám. Odpověď na otázku, proč se mi často zdá o bývalé mého přítele... Ale vypadá to, že tady nikdo dlouho nereaguje...

comment
Anonym(odepsat)

Velmi často se mi zdá, o mém bývalém příteli, se kterým jsem se rozešla už před 12 lety. Byl to můj první partner, vztah trval 6 let. Nyní máme každý manžela/manželku a děti. Rozchod byl z mé strany. Sny se mi vrací často. Před měsícem jsem ho náhodou potkala a od té doby se mi o něm zdá snad ještě častěji. Nechápu to. Jsem v manželství šťastná a žádné změny neplánuji.