VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je neděle, 20. října 2019.
🎁 Svátek mají Eunika, Kleopatra, Vendelín a Vendelína.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Budík

(budíček) Shrnutí: Vše děláte na poslední chvíli

Výklad snu: Budík symbolizuje to, jak všechno děláte na poslední chvíli. Vždy všechno odkládáte až do poslední chvíle a pak situaci řešíte za 5 minut dvanáct. Z toho pramení stres, že to nestihnete a případné problémy. Zkuste si z toho vzít ponaučení a dávat si na věci, které musíte udělat, více času. Uvidíte, že se budete cítit lépe.

Související výklady — hodiny.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Probudit se ve snu

(vstát, vstávat, probouzet) Shrnutí: Činíte ukvapená rozhodnutí

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že se v noci několikrát probudíte nebo že máte neklidné spaní (často se přetáčíte v posteli a nemůžete usnout), pak takové sny poukazují na ukvapenost s jakou se vrháte vstříc dobrodružstvím. Často se do všeho vrháte po hlavě, aniž byste si uvědomili, jaké to bude mít následky. Vám to tak vyhovuje.


Vyzvánění ve snu

(zvonění, prozvánění) Shrnutí: Nedokážete se správně rozhodnout

Jestliže ve svém snu slyšíte vyzvánění, ať už se jedná o vyzvánění budíku, rozhlasu, alarmu nebo klidně i telefonu, pak to znamená, že v danou chvíli, kdy je potřeba udělat důležité rozhodnutí, se nedokážete správně rozhodnout.

Často jste tak vystavování stresu, který pro vás není jednoduché potlačit a v takových stresových situacích činíte horší rozhodnutí. Zkuste více přemýšlet s chladnou hlavou a vyhradit si více času, uvidíte, že se vám taková rozhodnutí vyplatí.


Zaspat ve snu

(neprobudit se) Shrnutí: Žijete na 120%

Sny o tom, že se bojíte toho, že zaspíte, poukazují na stres, který je ve vás vyvoláván obavou z toho, že zaspíte a zmeškáte důležitou událost nebo domluvenou schůzku. Máte tendence využít každé volné chvilky a razíte teorii, že život je krátký a žije se jen jednou. Možná by ale neuškodilo někdy zvolnit tempo a dopřát si trochu oddechu. Nechat tělo i mysl zregenerovat a načerpat nové síly.