Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Budík

Přeskočit na sen
(budíky, budíček)
Shrnutí: Vše děláte na poslední chvíli

Výklad snu: Budík symbolizuje to, jak všechno děláte na poslední chvíli. Vždy všechno odkládáte až do poslední chvíle a pak situaci řešíte za 5 minut dvanáct. Z toho pramení stres, že to nestihnete a případné problémy. Zkuste si z toho vzít ponaučení a dávat si na věci, které musíte udělat, více času. Uvidíte, že se budete cítit lépe.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Probudit se ve snu

(vstát, vstávat, probouzet)
Shrnutí: Činíte ukvapená rozhodnutí

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že se v noci několikrát probudíte nebo že máte neklidné spaní (často se přetáčíte v posteli a nemůžete usnout), pak takové sny poukazují na ukvapenost s jakou se vrháte vstříc dobrodružstvím. Často se do všeho vrháte po hlavě aniž byste si uvědomili, jaké to bude mít následky. Vám to tak vyhovuje.


Vyzvánění ve snu

(zvonění)
Shrnutí: Nedokážete se správně rozhodnout

Jestliže ve svém snu slyšíte vyzvánění, ať už se jedná o vyzvánění budíku, rozhlasu, alarmu nebo klidně i telefonu, pak to znamená, že v danou chvíli, kdy je potřeba udělat důležité rozhodnutí, se nedokážete správně rozhodnout.

Často jste tak vystavování stresu, který pro vás není jednoduché potlačit a v takových stresových situacích činíte horší rozhodnutí. Zkuste více přemýšlet s chladnou hlavou a vyhradit si více času, uvidíte, že se vám taková rozhodnutí vyplatí.


Zaspat ve snu

(neprobudit se)
Shrnutí: Žijete na 120%

Sny o tom, že se bojíte toho, že zaspíte, poukazují na stres, který je ve vás vyvoláván obavou z toho, že zaspíte a zmeškáte důležitou událost nebo domluvenou schůzku. Máte tendence využít každé volné chvilky a razíte teorii, že život je krátký a žije se jen jednou. Možná by ale neuškodilo někdy zvolnit tempo a dopřát si trochu oddechu. Nechat tělo i mysl zregenerovat a načerpat nové síly.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)