Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Brýle

Přeskočit na sen
Shrnutí: Intelekt

Výklad snu: Jestliže se vám zdá o tom, že nosíte brýle symbolizuje to váš intelekt. Jste schopni racionálně přemýšlet. Jste osoba, která se pyšní skvělými rozumovými schopnostmi.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Rozbité brýle ve snu

(rozpadnuté brýle)
Shrnutí: Rozplynutí snu

Pakliže jste ve svém snu viděli rozbité brýle nebo jste je vy sami rozbili, znamená to, že něco po čem už dlouho toužíte se nesplní. Do cesty vám přijde překážka, která nepůjde překonat a váš vysněný cíl se bohužel rozplyne.


Sluneční brýle ve snu

Shrnutí: Extravagance

Sen o slunečních brýlích vypovídá o vaši extravaganci. Rádi jste vidět ve společnosti a i rádi šokujete ostatní svoji odvahou, co se týče módy.


Tmavé brýle ve snu

Shrnutí: Ústraní

Jestliže se vám zdá o tom, že nosíte brýle s tmavými skly, značí to vaši poklidnou povahu. Jste rádi v ústraní a raději posloucháte rozhovory, než se do nich zapojujete. Jste spíše introvertní typ, který má rád svůj klid.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)