Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Bouřka

Přeskočit na sen
(liják, bouře, blýskanice)
Shrnutí: Závist sousedů a pomluvy

Výklad snu: Jestliže se vám zdá o bouřce, pak to znamená to, že vám sousedé tiše závidí. Na oko se tváří jako nejlepší přátelé, ale přitom vás jen pomlouvají za zavřenými dveřmi a chtěli by mít takový život, jaký právě vedete.

Doporučuji podívat se i na ostatní výklady, které se k bouřce mohou vztahovat a to záplava, tornádo a požár.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Kulový blesk ve snu

Shrnutí: Přemůžete zlo

Jestliže se vám zdá o tom, že jste viděli vznášející se kulový blesk (ať už v místnosti nebo venku), znamená to, že se vám podaří přemoci nástrahu. Poslední dobou bojujete s křivdou, které konečně přijdete na kloub a rozlousknete.


Uhodit bleskem ve snu

(hrom, blýskat se)
Shrnutí: Dosažené cíle

Blesk ve snu je dobrou zprávou. Pokud se vám zdálo, že vidíte jak blesk uhodil do vysokého stožáru, domu nebo třeba stromu, pak taková představa symbolizuje radikální změnu, na kterou se připravujete a kterou díky vlastním schopnostem dotáhnete do konce. Za svými představami si pevně stojíte.

Naopak pokud blesk uhodí do některé osoby, jedná se o varování, že byste možná měli svůj postoj a myšlenky ještě jednou přehodnotit.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)