Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Boty

Přeskočit na sen
(bota, tenisky, žabky, pantofle, botasky, bačkory, obuv)
Shrnutí: Způsob řešení problému

Výklad snu: Boty znázorňují způsob, jakým se vypořádáváte s nastalými situacemi. Respektive způsob, jakým byste situace chtěli řešit a řešíte. To, jestli jsou boty špinavé nebo čisté, jejich barva a stav pak poukazuje na to, jak se vám daří situaci zvládat a jakým způsobem působíte na okolí.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Čistit boty ve snu

Shrnutí: Řešíte svou image

Spíše řešíte to, jaké světlo na vás vrhne vyřešení daného problému. Ani tak neřešíte způsob, kterým jej vyřešíte, jako spíše co si o vás pomyslí známí, sousedi a rodina. Snažíte si zachovat svou tvář ať to stojí co to stojí.


Sportovní boty ve snu

Shrnutí: Život berete s nadhledem a s rezervou

Obouvání sportovních bot, např. běžeckých a případná sportovní aktivita, která vás během snu doprovází poukazuje na klid a harmonii, kterou vaše tělo i mysl pociťuje. K problémům se stavíte klidně, s rozvahou a hlavně dobrou náladou. Jen tak vás něco nerozhodí.


Světlé boty ve snu

(světlá obuv, bílá obuv)
Shrnutí: Dobré úmysly

Jednáte pouze z čistých a dobrých úmyslů. Konat něco jen proto, abyste z toho měli prospěch na úkor někoho nebo něčeho jiného je silně proti vašim morálním zásadám.


Špinavé boty ve snu

(zablácené boty, mokré boty, promočené boty, promáčené boty)
Shrnutí: Věci nejdou podle plánu

Na hlavu se vám sypou problémy. Jeden problém následuje za druhým. Nedáváte to najevo, snažíte se být silní a zvládnout problémy sami vlastními silami. Bohužel se však některým nepříjemnostem nevyhnete.

Stejně tak pokud se vám zdálo o děravých botách či jakémkoliv jiném poničení bot.


Tmavé boty ve snu

(tmavá obuv, černá obuv)
Shrnutí: Zlé úmysly, nekalé praktiky

Svých záměrů se snažíte dosáhnout za každou cenu. Je vám jedno, co si o vás ostatní budou myslet a jak na vás budou nahlížet, důležitý je jen výsledek - váš profit.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)