Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Bahno

Přeskočit na sen
(bláto, špína)
Shrnutí: Přítěž

Výklad snu: Bahno většinou představuje negativní životní zkušenosti. Do vašeho života vstoupí něco, čemu byste se raději obloukem vyhnuli a s čím byste si nechtěli špinit ruce. Bohužel se vám to nevyhne a budete muset těmto trampotám dříve nebo později čelit.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Brodit se bahnem ve snu

Shrnutí: Za sebou vláčíte problémy

Brodění bahnem vám připomíná nevyřešené spory (hádka v partnerství, práci, kamarády, ...), které vás dennodenně zatěžují a vyčerpávají. Je to břemeno, které neustále táhnete s sebou a nad kterým stále přemítáte. Přemýšlíte, jak se jej zbavit (jak daný problém vyřešit). Jedná se o něco velmi důležitého. Něco, co chce přípravu a také čas.


Zablácené oblečení ve snu

(špinavé oblečení)
Shrnutí: Jak vás vidí okolí

Špinavé oblečení má co do činění s tím, jak vás vnímá vaše okolí. Čisté oblečení je známkou vaší prestiže a špinavé oblečení vám plusové body jistě nepřidává. Může to souviset s vašimi činy, které okolí vnímá jako špatné a celkově to vrhá špatné světlo na vaši osobu.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)