VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Bahno

(bláto, špína) Shrnutí: Přítěž

Výklad snu: Bahno většinou představuje negativní životní zkušenosti. Do vašeho života vstoupí něco, čemu byste se raději obloukem vyhnuli a s čím byste si nechtěli špinit ruce. Bohužel se vám to nevyhne a budete muset těmto trampotám dříve nebo později čelit.

Související výklady — hlína.

Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.Brodit se bahnem ve snu

Shrnutí: Za sebou vláčíte problémy

Brodění bahnem vám připomíná nevyřešené spory (hádka v partnerství, práci, kamarády,...), které vás dennodenně zatěžují a vyčerpávají. Je to břemeno, které neustále táhnete s sebou a nad kterým stále přemítáte. Přemýšlíte, jak se jej zbavit (jak daný problém vyřešit). Jedná se o něco velmi důležitého. Něco, co potřebuje přípravu a čas.


Zablácené oblečení ve snu

(špinavé oblečení) Shrnutí: Jak vás vidí okolí

Špinavé oblečení má co do činění s tím, jak vás vnímá vaše okolí. Čisté oblečení je známkou vaší prestiže a špinavé oblečení vám plusové body jistě nepřidává. Může to souviset s vašimi činy, které okolí vnímá jako špatné a celkově to vrhá špatné světlo na vaši osobu.