Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Autobus

Přeskočit na sen
(veřejná doprava)
Shrnutí: Zesměšnění

Výklad snu: Jestliže se vám ve snu zdá, že vidíte autobus značí to, že vás někdo ve vaší blízkosti zesměšní. Bude mít radost z toho, že se cítíte ponížení. Dávejte si pozor na přátelé, kteří ale nejsou opravdoví přátelé a pouze se tak tváří.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Autobusová zastávka ve snu

(autobusová stanice)
Shrnutí: Nezasloužený úspěch v zaměstnání

Sen o autobusové zastávce značí to, že budete mít úspěch v zaměstnání. Nebude to ale úspěch o který by jste se vy sami zasloužili. Udělá ho kolega za vás a jakmile udělá malou chybu z nepozornosti vy mu celý projekt vyfouknete a budete ho představovat za svůj.


Cestující v autobuse ve snu

(pasažér)
Shrnutí: Životní výzva

Pakliže se ve snu vidíte jako cestující, který sedí v autobuse znamená to, že vás v životě čeká výzva. Už dlouhou dobu se snažíte odhodlat a teď konečně přišla doba, kdy je příznivé této výzvě čelit.


Nehoda autobusu ve snu

(srážka, autonehoda)
Shrnutí: Střetnutí s hlupákem

Jestliže se vám ve snu zdá o nehodě autobusu značí to, že se potkáte s člověkem, který vám bude nepříjemný. Vy mu naopak budete připadat sympatičtí, takže pro vás bude těžké se ho zbavit.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)