Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Auto

(auta, automobil)
Shrnutí: Způsob reprezentace

Výklad snu: Velmi záleží na tom o čem konkrétně se vám ve snu zdálo. Auta totiž reprezentují vaši osobnost. Udávají prestiž - v závislosti na typu auta, barvy a stavu v jakém se během vašeho snu nacházejí.

Dále rychlost jízdy poukazuje problémy, do kterých se řídíte a nebo kterým se naopak snažíte vyvarovat. Tady záleží na stylu řízení a pohotovosti vašich reflexů.


Zúčastněte se diskuse, která se vztahujete k tomuto heslu na konci stránky a ptejte se na jakékoliv dotazy, rady či upřesnění výkladu.


Autonehoda ve snu

(bouračka, srážka, bourat, nabourat)
Shrnutí: Pociťujete následky svých činů

Pokud se vám zdálo o autonehodě, pak jsou to následky vašich činů. Jsou to následky toho, jak neobezřetně jste se chovali. Možná jste záměrně hazardovali v domnění, že dosáhnete lepších výsledků. Teď je ovšem čas nést za to vše následky. Bylo to vaše rozhodnutí.


Nové auto ve snu

Shrnutí: Zlepšení životní úrovně

Nové auto představuje zlepšení vašeho dosavadního postavení ve společnosti. Možná získáte lepší práci, možná získáte nějaké prémie nebo si dopřejete lepší bydlení (nebo nějaké drobnosti, které zlepší dosavadní životní úroveň). Zkrátka se vám povede o něco lépe.


Opravovat auto ve snu

(spravování auta, spravovat auto)
Shrnutí: Urovnáváte staré problémy

Oprava auta je důsledek vašich činů, které s sebou nesou negativní následky. To, co se vám vymklo kontrole a vyústilo v tyto problémy se snažíte opět urovnat. Všechny tyto problémy chcete znovu napravit.

Příkladem může být například změna svého partnera, kdy jste si po nějaké době uvědomili, že to nebylo správné rozhodnutí a nyní usilujete opět o svou původní lásku.


Pomalá jízda ve snu

Shrnutí: Předcházíte problémům

Naopak výklad pomalé jízdy je opačný té rychlé a to tak, že nastalé problémy a situace řešíte s rozmyslem, v klidu a snažíte se zvážit veškerá rizika, která z toho mohou plynout. Toto jednání však může okolí vadit - v jejich očích můžete vypadat nerozhodně - že se neumíte rozhodnout. Stejně tak ale můžete působit inteligentně, vnímavě a hloubavě.


Rozbité auto ve snu

Shrnutí: Učinili jste špatné rozhodnutí

Rozbitá auta poukazují na špatná rozhodnutí, kterých jste se dopustili.

Pakliže se jednalo o nové auto, které se vám porouchalo, tak jde o následky vzniklé nedávným rozhodnutím.

Pokud ve vašem snu šlo o rozbité staré auto, pak hovoříme o následcích z dávné minulosti, kterým právě teď a nebo v dohledné době budete čelit.


Rychlá jízda ve snu

(honička)
Shrnutí: Riskujete

Rychlá jízda symbolizuje způsob přemýšlení a hlavně způsob jednání - tedy to, jak dokážete reagovat na nastalé situace. Právě rychlá jízda naznačuje to, že se do řešení konkrétních sporů vrháte po hlavě, bez rozmyslu a bez promýšlení důsledků, které může vaše chování způsobit. Dávejte si proto dobrý pozor na vaše rozhodnutí.


Spolujezdec ve snu

(místo spolujezdce, zadní sedadlo)
Shrnutí: Váš osud svírá někdo ve své hrsti

Pokud se vám zdá, že sedíte na místě spolujezdce (nebo na zadním sedadle), tak jde o to, že vy sami nejste tím, kdo vykonává rozhodnutí. Vezete se na vlně, kterou před vámi razí někdo jiný. Někdo tu za vás rozhoduje, řídí váš život a vy mu stoprocentně nasloucháte. Dejte si ale pozor, protože pokud nastanou nějaké problémy, vás se budou týkat stejně tak.


Staré auto ve snu

Shrnutí: Přijde bída

Pakliže se vám ve snu zdá o nějakém starém autu, které má již něco za sebou. Třeba i reziví, je špinavé a porouchané, tak to nevěstí nic dobrého. Znamená to, že se vaše dosavadní životní úroveň o něco zhorší.

Například ztrátou dosavadní pracovní pozice. Ztrátou přítelkyně či čehokoliv jiného, na čem vám záleží a zajišťuje aktuální společenský status.


Veterán ve snu

Shrnutí: Obrovské bohatství

Pokud rozlišíme staré auto a veterána, pak naopak oproti starému autu, které nevěstilo nic dobrého, představuje veterán pravý opak. Tyto sny poukazují na brzký luxus, který si budete užívat. Zřejmě se vám podaří v práci nebo vyhrajte peněžitý obnos, díky kterému si dopřejete to, co jste do teď nemohli.


Diskutovat o snu

Zde můžete diskutovat o tom, co se vám zdálo ve snu s ostatními návštěvníky. Vyjadřujte se, prosím, slušně a k tématu, jinak budou vaše komentáře smazány.


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)