VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene Z

Zpěvák (zpěvačka, muzikant, kapela)

Zpívat veřejnosti představuje jakousi radost, kterou vám toto jednání činí. Dělá vás šťastnými to, že můžete předávat radost a dobrou náladu lidem... (přečíst celé)


Zub (špičáky, řezáky, stoličky)

Sny o zubech poukazují na to, jak moc se soustředíte a pečujete o sebe sama. Shlížíte se ve všem, co vás dělá krásnější, silnější nebo v tom, co... (přečíst celé)


Žena (dívka, holka, slečna, paní)

Tyto sny odráží buďto některou skutečnou osobu, kterou znáte ze svého života a nebo poukazují na konkrétní situaci, které momentálně čelíte. V... (přečíst celé)


Záchod (WC, toaleta, bidet)

Jestliže ve svém snu vidíte záchod nebo jste na záchodě, tak to znamená, že vám někdo z okruhu vašich blízkých závidí. Chtěl by být jako vy a právě... (přečíst celé)


Žába (ropucha, rosnička)

Žába ve snu znamená to, že se ve vašem životě chystá velká událost v podobě zásnub. Konečně se vám splní vytoužené přání a čekají vás šťastné zásnuby. (přečíst celé)


Zbraně (pistole, revolver, puška)

Zbraně ve snu znamenají nějaké plánování. Mělo by se jednat o příjemné plánování jako např. plánování rekonstrukce vašeho bydlení nebo dovolené. (přečíst celé)


Zrcadlo (zrcátko)

Jestliže se ve snu díváte do zrcadla a nebo ho jenom vidíte, znamená to, že jste nerozhodní a dlouho vybíráte. Může se jednat o výběr partnera.... (přečíst celé)


Zloděj (lupič, lapka, loupežník)

Jestliže ve snu vidíte zloděje a nebo se vy sami cítíte být zlodějem, tak to znamená varování před finančními problémy. Jestli máte v plánu nějaké... (přečíst celé)


Zavazadlo (kufr, taška, batoh, kabelka)

Jestliže se vám ve snu zdá, že nesete těžké zavazadlo nebo kufr, znamená to, že ve vaší rodině budete mít hádku. Tahle rozepře se může táhnout i... (přečíst celé)


Zásnuby

Jestliže se vám ve snu zdá o zásnubách, pokud jsou to vaše zásnuby, znamená to, že máte vyšlápnuto v životě správným směrem. Řiďte se instinktem a... (přečíst celé)


Zamilovat se

Jestliže se vám zdá o tom, že jste se zamilovali, znamená to, že vás čeká příjemný a šťastný rodinný život. Budete žít v klidu a pohodě. (přečíst celé)


Žralok

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste žralokem, znamená to, že se pyšníte tím, že má o vás opačné pohlaví zájem. Kamkoliv přijdete, tak jste... (přečíst celé)


Zahrada (sad, zahrádka, park)

Jestliže se vám zdá o tom, že jste v krásné zahradě, kde všechno kvete a voní, symbolizuje to váš vztah. Jste teprve na začátku, ale váš vztah se... (přečíst celé)


Želva

Pakliže ve svém snu vidíte želvu, znamená to, že všechno děláte s rozvahou. Je možné, že vám rodina a přátelé vyčítají, že vám všechno dlouho trvá.... (přečíst celé)


Zradit (podrazit)

Jestliže se vám zdálo o tom, že jste někoho zradili, pak to symbolizuje, že se vaše životní situace konečně obrátí k lepšímu. Už se nebudete muset... (přečíst celé)


Zachránit někoho (pomoc, záchrana)

To, že jste ve svém snu někoho zachránili a pomohli z nějaké svízelné situace symbolizuje to, že v reálném životě jste pro svého partnera... (přečíst celé)


Zlato (aurum)

Zlato symbolizuje štěstí, zdraví, bohatství i radost. Viděti zlato ve snu znamená, že se podvědomě upínáte k nějakému předmětu, osobě nebo události... (přečíst celé)