Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene Z


zub (zuby)

Sny o zubech poukazují na to, jak moc se soustředíte a pečujete o sebe sama. Shlížíte se ve všem, co vás dělá krásnější, silnější nebo v tom, co vám u… (přečíst celé)

zpěvák (zpěvačka, muzikant)

Zpívat veřejnosti představuje jakousi radost, kterou vám toto jednání činí. Dělá vás šťastnými to, že můžete předávat radost a dobrou náladu lidem kol… (přečíst celé)

žena (ženy, ženská, dívka, holka, slečna, paní)

Tyto sny odráží buďto některou skutečnou osobu, kterou znáte ze svého života a nebo poukazují na konkrétní situaci, které momentálně čelíte. V závislo… (přečíst celé)

záchod (WC, toaleta, suchý záchod)

Jestliže ve snu vidíte záchod nebo jste na záchodě, tak to znamená, že vám někdo ve vaší blízkosti závidí. Chtěl by být jako vy a snaží se být často v… (přečíst celé)

zloděj (lupič, lapka)

Jestliže ve snu vidíte zloděje a nebo se vy sami cítíte být zlodějem znamená to varování před finančními problémy. Jestli máte v plánu nějaké velké in… (přečíst celé)

zrcadlo (zrcátko)

Jestliže se ve snu díváte do zrcadla a nebo ho jenom vidíte znamená to, že jste nerozhodní a dlouho vybíráte. Může se jednat o výběr partnera. Dávejte… (přečíst celé)

žába (žabka, žabák, ropucha, rosnička)

Žába ve snu znamená to, že se ve vašem životě chystá velká událost v podobě zásnub. Konečně se vám splní vytoužené přání a čekají vás šťastné zásnuby.… (přečíst celé)

zbraně (pistole, kvér)

Zbraně ve snu znamenají nějaké plánování. Mělo by se jednat o příjemné plánování např. rekonstrukce vašeho bydlení nebo dovolená.… (přečíst celé)

zavazadlo (kufr, příruční taška, batoh, kabelka)

Jestliže se vám ve snu zdá, že nesete těžké zavazadlo nebo kufr znamená to, že ve vaší rodině budete mít hádku. Tahle rozepře se může táhnout i několi… (přečíst celé)

zásnuby

Jestliže se vám ve snu zdá o zásnubách, kdy jsou to vaše zásnuby znamená to, že máte vyšlápnuto v životě dobrým směrem. Řiďte se instinktem a dělejte… (přečíst celé)

zamilovat se (mít rád, oblíbit si, láska)

Jestliže se vám zdá o tom, že jste se zamilovali znamená to, že vás čeká příjemný a šťastný rodinný život. Budete žít v klidu a pohodě.… (přečíst celé)

žralok

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste žralokem, znamená to, že se pyšníte tím, že má o vás opačné pohlaví zájem. Kamkoliv přijdete jste středem po… (přečíst celé)

zahrada (sad, zahrádka, park)

Jestliže se vám zdá o tom, že jste v krásné zahradě, kde všechno kvete a voní, symbolizuje to váš vztah. Jste teprve na začátku, ale váš vztah se vyví… (přečíst celé)

želva

Pakliže ve svém snu vidíte želvu, znamená to, že všechno děláte s rozvahou. Je možné, že vám rodina a přátelé vyčítají, že vám všechno dlouho trvá. Ni… (přečíst celé)

zradit (zklamat)

Jestliže se vám zdálo o tom, že jste někoho zradili, symbolizuje to, že se vaše životní situace konečně obrátí k lepšímu. Už se nebudete muset potýkat… (přečíst celé)

zachránit někoho (pomoc)

To, že jste ve svém snu někoho zachránili a pomohli mu z nějaké svízelné situace symbolizuje to, že v reálném životě jste pro svého partnera nepostrad… (přečíst celé)

zlato (aurum)

Zlato symbolizuje štěstí, zdraví, bohatství i radost. Viděti zlato ve snu znamená, že se podvědomě upínáte k nějakému předmětu, osobě nebo události, k… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)