VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene V

Výkaly (exkrementy)

Výkaly či exkrementy, ať už lidské či zvířecí, vypovídají o nevalné kvalitě jistých oblastech vašeho života a nebo přímo i vlastnostech. Jsou to... (přečíst celé)


Vlak (mašina, lokomotiva)

Vlak symbolizuje pevně stanovenou cestu a také cíl, kterého se snažíte dosáhnout. Jedná se o dlouhodobé plány, které jste si usmysleli a vydali... (přečíst celé)


Voda (tekutina)

Odráží zlé úmysly, špatnou náladu a s tím spojené neznámé, nebezpečné změny, které povedou k dalším nežádoucím změnám. Zároveň však může dojít k... (přečíst celé)


Vejce (vajíčko)

Vejce se skořápkou, které je nerozbité, představuje změnu, která se blíží. Nějaká událost, která je nevyhnutelná. Na tuto změnu se již delší dobu... (přečíst celé)


Vážka

Připomíná se vám nedávný problém, který vám vstoupil do života a nad kterým neustále přemýšlíte. Problém je v tom, že se stále nemůžete rozhodnout... (přečíst celé)


Válka (boj)

Sen o válce, soubojích a jiných roztržkách jsou velice časté těm, kteří mají na starosti spoustu věcí. Musí se tedy často rozhodovat o tom, co... (přečíst celé)


Vši

Vši v takových snech představují drobné nepříjemnosti, něco co vás znepokojuje, něco čeho se možná bojíte. Hovořit můžeme o nějaké situaci či... (přečíst celé)


Vlasy

Vlasy se úzce pojí s osobností, kterou ztělesňují. Vlasy nám vypovídají o tom, jaký daný člověk je. V závislosti na tom, jakou měly vlasy barvu a... (přečíst celé)


Výtah

Jízda výtahem poukazuje na pocity, které u vás aktuálně převládají. Jízda výtahem do horních pater poukazuje na to, že se vám momentálně v... (přečíst celé)


Vražda (zavraždit, vraždit, zabít, usmrtit)

Pokud se vám zdá, že ve snu vraždíte, tedy že jste tím vrahem, pak to s sebou nese špatná znamení. Znamená to, že se ve vašem životě nachází něco,... (přečíst celé)


Víno (vinná réva, vinný střik, bílé víno, červené víno, růžové víno)

Pakliže ve snu pijete víno, znamená to, že se objeví něco z minulosti - něco, na co jste chtěli zapomenout. Je možné, že se objeví vaše dítě, o... (přečíst celé)


Vězeň (trestanec, zajatec)

Jestliže se ve snu cítíte býti vězněm, značí to, že se cítíte spoutaní. Váš vztah vám vzal veškeré koníčky a přátelé. Cítíte se svázaní ve svém... (přečíst celé)


Vánoce

Jestliže se vám ve snu zdá o Vánocích, znamená to, že jste plni nadšení. Čeká vás něco, na co se moc těšíte a nemůžete se dočkat. Může se jednat o... (přečíst celé)


Váha (vážit)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že se vážíte nebo jinak užíváte váhu, znamená to, že váháte mezi několika rozhodnutími. Nepřikláníte se k ani... (přečíst celé)


Vlk

Vlk ve vašem snu symbolizuje nějakou překážku. Snažíte se dojít k vytyčenému cíli, ale něco vám brání. Zkuste požádat o pomoc partnera. (přečíst celé)