Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene V


výkaly (hovno, hovna, exkrementy, lejno)

Výkaly či exkrementy, ať už lidské či zvířecí, vypovídají o nevalné kvalitě jistých oblastech vašeho života a nebo přímo i vlastnostech. Jsou to takov… (přečíst celé)

voda (tekutina)

Odráží zlé úmysly, špatnou náladu a s tím spojené neznámé, nebezpečně změny, které povedou k dalším nežádoucím změnám. Zároveň však může dojít k očišt… (přečíst celé)

vlak (vlaky, železnice, železniční trať, mašinky)

Vlak symbolizuje pevně stanovenou cestu a také cíl, kterého se snažíte dosáhnout. Jedná se o dlouhodobé plány, které jste si usmysleli a vydali jste s… (přečíst celé)

vejce (vajíčka, vajíčko)

Vejce se skořápkou, které je nerozbité, představuje změnu, která se blíží. Nějaká událost, která je nevyhnutelná. Na tuto změnu se již delší dobu přip… (přečíst celé)

vážka (vážky)

Připomíná se vám nedávný problém, který vám vstoupil do života a nad kterým neustále přemýšlíte. Problém je v tom, že se stále nemůžete rozhodnout jak… (přečíst celé)

vlasy

Vlasy se úzce pojí s osobností, kterou ztělesňují. Vlasy totiž hodně vypovídají o tom, jaký daný člověk je. V závislosti na tom, jakou měly vlasy barv… (přečíst celé)

válka (války, zápas, souboj, rvačka)

Sen o válce, soubojích a jiných roztržkách jsou velice časté těm, kteří mají na starosti spoustu věcí. Musí se tedy často rozhodovat o tom, co budou d… (přečíst celé)

vši (veš, hnidy, hnida)

Vši v takových snech představují drobné nepříjemnosti, něco co vás znepokojuje, něco čeho se možná bojíte. Hovořit můžeme o nějaké situaci či člověku,… (přečíst celé)

vražda (zavraždit, vraždit, zabít, zabití, usmrtit, usmrcení)

Pokud se vám zdá, jak ve snu vraždíte, tedy že jste tím vrahem, pak to s sebou nese špatná znamení. Znamená to, že se ve vašem životě nachází něco, če… (přečíst celé)

výtah (výtahy)

Jízda výtahem poukazuje na pocity, které u vás aktuálně převládají. Jízda výtahem do horních pater poukazuje na to, že se vám momentálně v životě d… (přečíst celé)

víno (vínečko, vinná réva, bílé víno, červené, víno, růžové víno, střik)

Pakliže ve snu pijete víno znamená to, že se objeví něco z minulosti na co jste chtěli zapomenout. Je možné, že se objeví vaše dítě o kterém jste ani… (přečíst celé)

vězeň (trestanec, zajatec)

Jestliže se ve snu cítíte býti vězněm značí to, že se cítíte spoutaní. Váš vztah vám vzal veškeré koníčky a přátelé. Cítíte se svázaní ve svém vztahu.… (přečíst celé)

vánoce (vánoční svátky)

jestliže se vám ve snu zdá o Vánocích znamená to, že jste plní nadšení. Čeká vás něco na co se moc těšíte a nemůžete se dočkat. Může se jednat o nějak… (přečíst celé)

váha (kuchyňská váha, vážit se)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že se vážíte nebo máte ve své blízkosti váhu znamená to, že váháte, jak se rozhodnout. Přikláníte se ke dvěma straná… (přečíst celé)

vlk

Vlk ve vašem snu symbolizuje nějakou překážku. Snažíte se dojít k vytyčenému cíli, ale něco vám brání. Zkuste požádat o pomoc partnera.… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)