Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene U


útěk

V osobních životě čelíte těžkým situacím, které jsou pro vás nerovným bojem. Nevíte jak se s nimi vypořádat. Máte pocit, že jste danou situací tlačeni… (přečíst celé)

účes (střih, účesy)

Stejně jako barva vlasů vypovídá o vaší povaze, sklonech a náladách, tak i účes úzce napovídá o tom, jací jste nebo jaké máte záměry. Především délka… (přečíst celé)

únos (unesení, lapení, chytit)

Jestliže jste ve snu uneseni nebo vidíte únos někoho jiného znamená to, že se vám v osobním životě uleví. Velmi stresové období, které jste museli zaž… (přečíst celé)

utíkat (běžet, utéct, klusat, pobíhat, zakopnout)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že utíkáte do neznáma znamená to, že vůči vaší osobě bude spácháno nějaké příkoří.… (přečíst celé)

útok (napadení)

Váš sen o útoku značí vaši odvážnost. Dostanete se do problémů a budete je muset řešit silou. Jestliže budete napadeni někým koho znáte symbolizuje to… (přečíst celé)

UFO (neidentifikovatelný létající objekt, mimozemská civilizace, mimozemšťan, mimozemšťané)

Jestliže ve svém snu vidíte UFO, symbolizuje to něco výjimečného, co se vám ve vašem životě přihodí. Bude se jednat o pozitivní věc nebo zážitek, kter… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)