Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene T


těhotenství (gravidita, mateřství)

Sen o těhotenství, ať už vašeho nebo kamarádky z blízkého okolí, představuje něco nového, co se začleňuje do vašeho života. Mohou to být změny nechtěn… (přečíst celé)

tygr

Jestliže ve snu vidíte tygra znamená to, že podvedete svého partnera. Už delší dobu jste byli v pokušení a snažili jste se odolávat nevěře, ale bohuže… (přečíst celé)

tornádo (uragán, severák)

Sen o tornádu značí to, že už si delší dobu zahráváte s ohněm. Dlouhou dobu vám to vycházelo, ale tomu je bohužel konec. Může se jednat o nevěru ve vz… (přečíst celé)

tma (temno, černo, temná noc)

Jestliže ve snu vidíte tmu nebo jste součástí tmy znamená to, že máte nějaké špatné úmysly. Zkuste si raději všechno ještě jednou promyslet a najít le… (přečíst celé)

tchyně

Jestliže se vám ve snu zdá, že vás navštíví vaše tchyně značí to, že si žijete spokojeným rodinným životem. Nic vám nechybí a s partnerem si skvěle ro… (přečíst celé)

tančit (tanec, tancovat, taneček, tango, valčík)

Jestliže ve svém snu tančíte sám znamená to, že jste v reálném životě chamtivec. Jen tak pro druhé nic neuděláte jestliže z toho něco nemáte. Naopa… (přečíst celé)

trůn (stolec)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že koukáte na někoho, kdo sedí na trůně znamená to, že máte silnou touhu vládnout. Chtěli byste mít všechno pod palc… (přečíst celé)

tulák (bezdomovec, toulat se, vandrák, čundrák, tramp)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že ste tulák a touláte se sám po ulicích značí to, že ste ve svém životě ztraceni. Děláte jednu chybu za druhou a ne… (přečíst celé)

topit se (utopit se, utonout)

Pakliže se ve vašem snu topíte symbolizuje to vaši depresi. Padla na vás úzkost a trápíte se. Měli byste vyhledat odbornou pomoc. Naopak jestli vid… (přečíst celé)

telefon (mobil, smartphone)

Jestliže se vám zdá o tom, že telefonujete symbolizuje to, že vás čeká nějaké příjemné střetnutí. Může se jednat o dávnou lásku nebo o nějaké přátele,… (přečíst celé)

tráva (trávy, trávník, trávníky)

Tráva je symbolem radosti. Jestliže se vám o ní zdálo čeká vás teď krásné období, kdy se budete radovat, může se jednat o plánování dovolené, koupi no… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)