VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je čtvrtek, 14. listopadu 2019.
🎁 Svátek mají Mladen a Sáva.
Aktuální znamení zvěrokruhu je Štír (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene T

Těhotenství (gravidita, mateřství)

Sen o těhotenství, ať už vašeho nebo kamarádky z blízkého okolí, představuje něco nového, co se začleňuje do vašeho života. Mohou to být změny... (přečíst celé)


Tygr

Jestliže ve snu vidíte tygra, pak to znamená, že máte tendence podvést svého partnera. Už delší dobu jste byli v pokušení a snažili jste se nevěře... (přečíst celé)


Tornádo (uragán, severák, vichr)

Sen o tornádu značí to, že už si delší dobu zahráváte s ohněm. Dlouhou dobu vám to vycházelo, ale tomu je bohužel konec. Může se jednat o nevěru ve... (přečíst celé)


Tma (temnota, temná noc)

Jestliže ve snu vidíte tmu nebo jste součástí tmy, znamená to, že máte nějaké špatné úmysly. Zkuste si raději všechno ještě jednou promyslet a... (přečíst celé)


Tchyně

Jestliže se vám ve snu zdá, že vás navštíví vaše tchyně, pak to značí, že si žijete spokojeným rodinným životem. Nic vám nechybí a s partnerem si... (přečíst celé)


Trůn (stolec)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že koukáte na někoho, kdo sedí na trůně, znamená to, že máte silnou touhu vládnout. Chtěli byste mít všechno pod... (přečíst celé)


Tulák (bezdomovec, vandrák, čundrák, tramp)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste tulákem a touláte se samotní po ulicích, značí to, že jste ve svém životě ztraceni. Děláte jednu chybu za... (přečíst celé)


Tančit (tanec, tancovat, taneček)

Jestliže ve svém snu tančíte sám či sama, znamená to, že jste v reálném životě chamtiví a tak trochu i sobečtí. Jen tak pro druhé nic neuděláte... (přečíst celé)


Topit se (utopit se, utonout, tonout)

Pakliže se ve vašem snu topíte, symbolizuje to deprese. Padla na vás úzkost a trápíte se. Měli byste vyhledat pomoc svých přátel. Naopak jestli... (přečíst celé)


Telefon (mobil, smartphone)

Jestliže se vám zdá o tom, že telefonujete, symbolizuje to, že vás čeká nějaké příjemné střetnutí. Může se jednat o dávnou lásku nebo o nějaké... (přečíst celé)


Tráva (trávník)

Tráva je symbolem radosti. Jestliže se vám o ní zdálo, čeká vás teď krásné období, kdy se budete radovat - může se jednat o plánování dovolené,... (přečíst celé)