VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene S

Smrt (zemřít, skonat)

Mluvíme tu o velké životní zkoušce. Nějaké životní změně. Jak se říká - něco nového končí a něco nového naopak začíná. Ať už to dobré nebo to zlé.... (přečíst celé)


Svatba (vdávat se, ženit se)

Sny o svatbě představují ustálení změn, upevnění své pozice a nalezení svého místa na tomto světě. Často může svatba představovat i nové návyky,... (přečíst celé)


Sex (koitus, coitus, kopulace, milování, soulož)

Sny o sexuálních praktikách bývají zpravidla příjemné a odráží především vaši náladu nebo i případně partnerský vztah. Celkově ale odráží vaše... (přečíst celé)


Slepota (nevidomost, zaslepenost, oslepnout)

V osobních životě jste zaslepení. Můžete být zaslepeni zahleděností do sebe samého, může to být v důsledku toho, že se zaobíráte problémem, který... (přečíst celé)


Slepice (kuře, kuřátko)

Slepice ve snu představují váš vnitřní strach. Často se bojíte nových věcí a změn, které přicházejí do vašeho života. Bojíte se čelit problémům a... (přečíst celé)


Sklo

Sklo poukazuje na naše domněnky, naděje - očekávání. Ale pozor, stejně jako je sklo křehké a nebezpečné, jsou i vaše očekávání vrtkavá. Zároveň se... (přečíst celé)


Střep

Rozbité sklo samo o sobě poukazuje na nesplněné cíle (plány). Vaše životní tužby. Střepy jsou toho důsledkem. Každý střep ztělesňuje plynoucí... (přečíst celé)


Svíčka (svíce, svícen, světlo, plamínek)

Plápolající svíčka představuje naději, ke které se upínáte v těžkých chvílích, když už nevíte kudy kam. Plamen svíčky symbolizuje tedy naději -... (přečíst celé)


Syn (děti)

Sen, kde figuruje váš syn, představuje oblasti vašeho života, které vzkvétají. Každý takový syn uvnitř vašeho snu představuje jednu konkrétní... (přečíst celé)


Strom (jehličnatý, listnatý strom, keř)

Jestliže ve snu vidíte velký strom (krásně rostlý a s bohatou korunou), pak to znamená, že vás čeká dlouhé a spokojené manželství plné vzájemného... (přečíst celé)


Sršeň (včela, čmelák, vosa)

Sršeň ve snu představuje to, že ve vaše manželství bude bezdětné. Vy nebo váš partner budete mít zdravotní problémy a právě proto nebudete moci... (přečíst celé)


Škola (univerzita, učňák, základní, střední, vysoká škola)

Jestliže se vám ve snu zdá o škole, nejste ve svém životě spokojeni. Potřebujete změnu např. zorganizovat si život, změnit práci, najít si nové... (přečíst celé)


Sníh (sněhová vánice, sněhová koule)

Jestliže ve snu vidíte padat sníh, tak to znamená, že se konečně odhodláte udělat něco, co vás už dlouho trápí a co neustále odkládáte na později.... (přečíst celé)


Slon

Slon ve snu značí to, že jste vnitřně silní. Vaši blízcí se na vás můžou spolehnout. Jste si jisti sami sebou. (přečíst celé)


Stěhovat se (přestěhovat se)

Jestliže se ve snu stěhujete do horšího bytu, znamená to, že váš boj s nemocí nebude vůbec lehký. Budete muset navštívit lékaře. Hrozí zhoršený... (přečíst celé)


Spolužáci (žáci, žákyně, student, vysokoškolák)

Jestliže se ve snu vracíte do školních lavic ke svým spolužákům, znamená to, že nemáte něco vyřešené ve své minulosti. Tato skutečnost vám brání... (přečíst celé)


Šibenice

Jestliže se vám ve snu zdá o šibenici, která je prázdná, znamená to, že byste si měli dávat pozor na oheň. Mohl by u vás v domácnosti vzniknout... (přečíst celé)


Sklánět se

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že se skláníte před nějakou osobou, znamená to, že vás čeká hanba. Důvod té hanby nemusíte být vy, ale třeba... (přečíst celé)


Skákat (skočit, hopsat, poskakovat)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že poskakujete, znamená to, že jste velmi náladoví. Je to u vás jako na houpačce. Měli byste se nad tím zamyslet... (přečíst celé)


Sázet (vsázet se, sázka, loterie)

Jestliže se vám zdá o tom, že sázíte, znamená to, že byste měli být více obezřetní a opatrní. Hrozí vám, že přijdete o něco cenného. (přečíst celé)


Spát (usnout, spánek, spaní, usínání, dřímat)

Jestliže ve snu vidíte sami sebe jak spíte v klidu v posteli, znamená to, že jste zmatení. Cítíte teď ve svém životě chaos a nevíte jak dát zase... (přečíst celé)


Schody (schodiště)

Jestliže se vám zdá o tom, že stojíte na schodech a nikam se nehnete, znamená to, že vás čeká nepříjemná návštěva. Už delší dobu ji odkládáte, ale... (přečíst celé)


Soudit

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste souzen, znamená to, že vás čeká hádka s vaším nejlepším přítelem. Bude se jednat o nějakou malichernost. (přečíst celé)


Strach (fóbie, vystrašení, úzkost, hrůza, obava)

Jestliže se vám zdá o tom, že jste vystrašení nebo cítíte určitou úzkost, znamená to, že vás v reálném životě čekají dobré vyhlídky. Bude se vám... (přečíst celé)


Sestra (ségra, sestřička, rodina, sourozenec)

Sen o sestře znamená to, že vás čeká zasloužená odměna za vaše dlouhodobé úsilí. Budete odměněni tak, jak si zasloužíte. (přečíst celé)


Škrcení (rdousit, dusit, škrtit, uškrtit)

Jestliže se vám zdá o tom, že vás někdo škrtí, znamená to, že se vám povede velmi dobře v práci. Dostanete na starost důležitý projekt, který hravě... (přečíst celé)


Svátek (vánoce, velikonoce, silvestr)

Svátek ve vašem snu symbolizuje nějaké radostné chvíle, které vás v blízké době čekají. Může se jednat o příjemné setkání s dávnými přáteli nebo o... (přečíst celé)


Štír (škorpion)

Štír symbolizuje žárlivost. Partnera neustále sledujete a z něčeho podezříváte. Měli byste si uvědomit, že čeho je moc, toho je příliš. A i když... (přečíst celé)


Sebevražda

Sebevraždy ve snech reflektují pochybnosti o vlastních dovednostech nebo nedůvěru ve vlastní úspěch. Pravděpodobně jste v nedávné době čelili... (přečíst celé)