Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene S


smrt (vidět smrt, umírat, mrtvola, úmrtí)

Mluvíme tu o velké životní zkoušce. Nějaké životní změně. Jak se říká - něco nového končí a něco nového naopak začíná. Ať už to dobré nebo to zlé. Ten… (přečíst celé)

svatba (snít o svatbě, sny o svatbě)

Sny o svatbě představují ustálení změn, upevnění své pozice a nalezení svého místa na tomto světě. Často může svatba představovat i nové návyky, které… (přečíst celé)

sex (erotika, koitus, coitus, kopulace, milování, soulož)

Sny o sexuálních praktikách bývají zpravidla příjemné a odráží především vaši náladu nebo případně partnerský vztah. Celkově ale odráží vaše psychické… (přečíst celé)

slepice (kuře, kuřátko)

Slepice ve snu představují váš vnitřní strach. Často se bojíte nových věcí a změn, které přicházejí do vašeho života. Bojíte se čelit problémům a nemá… (přečíst celé)

slepota (nevidomost, zaslepenost, oslepnout, oslepnutí)

V osobních životě jste zaslepení. Můžete být zaslepeni zahleděností do sebe samého, může to být v důsledku toho, že se zaobíráte problémem, který není… (přečíst celé)

svíčka (svíčky, svíce, svícen, světlo, plamen, plamínek)

Plápolající svíčka představuje naději, ke které se upínáte v těžkých chvílích, když už nevíte kudy kam. Plamen svíčky symbolizuje tedy naději - posled… (přečíst celé)

sklo (skla)

Sklo poukazuje na naše domněnky, naděje - očekávání. Ale pozor, stejně jako je sklo křehké a nebezpečné, jsou i vaše očekávání vrtkavá. Zároveň se pro… (přečíst celé)

střep (střepy)

Rozbité sklo samo o sobě poukazuje na nesplněné cíle (plány). Vaše životní tužby. Střepy jsou toho důsledkem. Každý střep ztělesňuje plynoucí nepříjem… (přečíst celé)

syn (synové)

Sen, kde figuruje váš syn, představuje oblasti vašeho života, které vzkvétají. Každý takový syn uvnitř vašeho snu představuje jednu konkrétní oblast v… (přečíst celé)

škola (univerzita, učňák, základní, střední, vysoká škola)

Jestliže se vám ve snu zdá o škole, nejste ve svém životě spokojeni. Potřebujete změnu např. zorganizovat si život, změnit práci, najít si nové přátel… (přečíst celé)

sníh (sněhová vánice, sněhová koule)

Jestliže ve snu vidíte sníh znamená to, že se konečně odhodláte udělat něco, co vás už dlouho trápí a co odkládáte. Budete odvážní a budete si věřit,… (přečíst celé)

strom (jehličnatý strom, keř)

Jestliže ve snu vidíte velký strom znamená to, že vás čeká dlouhé manželství, které bude spokojené a plné lásky.… (přečíst celé)

sršeň (včela, včelička, čmelák, vosa)

Sršeň ve snu představuje to, že ve vaše manželství bude bezdětné. Vy nebo váš partner budete mít zdravotní problémy a právě proto nebudete moci společ… (přečíst celé)

slon (slonice, chobot, elefant)

Slon ve snu značí to, že jste vnitřně silní. Vaši blízcí se na vás můžou spolehnout. Jste si jisti sami sebou.… (přečíst celé)

stěhovat se (přemístit se)

Jestliže se ve snu stěhujete do horšího bytu znamená to, že váš boj s nemocí nebude vůbec lehký. Budete muset navštívit lékaře. Hrozí vám dlouhý pobyt… (přečíst celé)

spolužáci (žáci, žákyně, děti, kamarádi)

Jestliže se ve snu vracíte do školních lavic ke svým spolužákům znamená to, že nemáte něco vyřešené ve své minulosti. Tato skutečnost vám brání pohnou… (přečíst celé)

šibenice (šibeniční uzel)

Jestliže se vám ve snu zdá o šibenici, která je prázdná znamená to, že byste si měli dávat pozor na oheň. Mohl u vás v domácnosti vzniknout nějakým ma… (přečíst celé)

sklánět se (ponižovat se, být ponížený)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že se skláníte před nějakou osobou znamená to, že vás čeká hanba. Důvod té hanby nemusíte být vy, ale třeba někdo z… (přečíst celé)

skákat (hopsat, poskakovat)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že poskakujete znamená to, že jste velmi náladoví. Je to u vás jak na houpačce. Měli byste se nad tím zamyslet a víc… (přečíst celé)

spát (usnout, spánek, spaní, usínání)

Jestliže ve snu vidíte sami sebe jak spíte v klidu v posteli znamená to, že jste zmatení. Cítíte teď ve svém životě chaos a nevíte jak dát zase vše do… (přečíst celé)

sázet (sázka, sázení)

jestliže se vám zdá o tom, že sázíte znamená to, že byste měli být více obezřetní a opatrní. Hrozí vám, že přijdete o něco cenného.… (přečíst celé)

soudit (být souzen)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste souzen znamená to, že vás čeká hádka s vaším nejlepším přítelem. Bude se jednat o nějakou malichernost.… (přečíst celé)

schody (schodiště)

Jestliže se vám zdá o tom, že stojíte na schodech a nikam se nehnete znamená to, že vás čeká nepříjemná návštěva. Už delší dobu ji odkládáte, ale tent… (přečíst celé)

strach (fóbie, vystrašení, úzkost, hrůza, obava)

Jestliže se vám zdá o tom, že ste vystrašení nebo cítíte určitou úzkost znamená to, že vás v reálném životě čekají dobré vyhlídky. Bude se vám dařit a… (přečíst celé)

sestra (ségra, sestřička, rodina)

Sen o sestře znamená to, že vás čeká zasloužená odměna za vaše dlouhodobé úsilí. Budete odměněni tak, jak si zasloužíte.… (přečíst celé)

škrcení (rdousit, svírat, dusit, škrtit, uškrtit)

Jestliže se vám zdá o tom, že vás někdo škrtí, znamená to, že se vám povede velmi dobře v práci. Dostanete na starost důležitý projekt, který hravě zv… (přečíst celé)

svátek (svátky, vánoce, velikonoce, silvestr)

Svátek ve vašem snu symbolizuje nějaké radostné chvíle, které vás v blízké době čekají. Může se jednat o příjemné setkání s dávnými přáteli nebo o rod… (přečíst celé)

štír (štíři, škorpion, škorpioni)

Štír symbolizuje žárlivost. Partnera neustále sledujete a z něčeho podezříváte. Měli byste si uvědomit, že čeho je moc, toho je příliš. A i když vás p… (přečíst celé)

sebevražda (sebevraždy)

Sebevraždy ve snech reflektují pochybnosti o vlastních dovednostech nebo nedůvěru ve vlastní úspěch. Pravděpodobně jste v nedávné době čelili selhání… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)