Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene R


ryba (ryby, pstruh, štika, kapr, sumec, velryba)

Plovoucí ryby ve snu symbolizují některé konkrétní problémy, které se vás přímo dotýkají. Voda symbolizuje moře problémů, ale každá jedna ryba jeden k… (přečíst celé)

rádio (rádia, kazeťák, gramofon, hifivěž, hifi, hi-fi)

Rádio ve snu představuje sdělovací prostředek, který vám napovídá, co máte dělat. Nasloucháte mu a podle toho konáte. Ve skutečném životě se může jedn… (přečíst celé)

ruka (ruce)

Vaše ruce symbolizují určité schopnosti a zkušenosti, kterými disponujete. Můžeme hovořit i o vašem talentu. Např. schopnost krásně malovat, zpívat, h… (přečíst celé)

římsa (kraj římsy, okraj římsy)

Postávání na okraji římsy a pohled do propasti pod sebou poukazuje na to, že právě teď se nacházíte na pokraji nějakého velkého rozhodnutí. Čelíte pří… (přečíst celé)

rozchod (odloučení, loučení)

Jestliže se vám ve snu zdá o rozchodu znamená to, že se váš vztah upevnění. Ať už se jedná o vztah partnerský nebo přátelský. Posunete se ve vztahu dá… (přečíst celé)

rukopis (písmo, písmenko, psaní)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že máte hezký a úhledný rukopis znamená to, že jste v pokušení. Někdo ve vaší blízkosti vám nadbíhá a vám je to příj… (přečíst celé)

rodit (přivést dítě na svět)

Pokud ve svém snu rodíte nebo jste v blízkosti rodící ženy, symbolizuje to, že vás čeká úspěšný rok. Povede se vám všechno, do čeho se pustíte a budet… (přečíst celé)

řeka (potok, stroužka, potůček, říčka)

Pokud se vám ve snu zdá, že se díváte na řeku z povzdálí, tak to symbolizuje to, že se vám problémy vyhýbají. Máte štěstí v tom, že víte, kdy se máte… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)