VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene R

Ryba (rybky)

Plovoucí ryby ve snu symbolizují některé konkrétní problémy, které se vás přímo dotýkají. Voda symbolizuje moře problémů, ale každá jedna ryba... (přečíst celé)


Rádio (kazeťák, gramofon, hi-fi)

Rádio ve snu představuje sdělovací prostředek, který vám napovídá, co máte dělat. Nasloucháte mu a podle toho konáte. Ve skutečném životě se může... (přečíst celé)


Ruka (paže)

Vaše ruce symbolizují určité schopnosti a zkušenosti, kterými disponujete. Můžeme hovořit i o vašem talentu. Např. schopnost krásně malovat, zpívat... (přečíst celé)


Římsa (kraj, okraj)

Postávání na okraji římsy a pohled do propasti pod sebou poukazuje na to, že právě teď se nacházíte na pokraji nějakého velkého rozhodnutí. Čelíte... (přečíst celé)


Rozchod (odloučení, loučení)

Sny, kde se se svojí přítelkyní nebo partnerem rozcházíte poukazují na to, že se váš vztah v následujících měsících (případně letech) ještě více... (přečíst celé)


Rukopis

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že máte hezký a úhledný rukopis, znamená to, že jste v pokušení. Někdo ve vaší blízkosti vám nadbíhá a vám je to... (přečíst celé)


Rodit (porodit, porod)

Pokud ve svém snu rodíte (přivádíte dítě na svět) nebo jste v blízkosti rodící ženy, symbolizuje to, že vás čeká úspěšný rok. Povede se vám všechno... (přečíst celé)


Řeka (potok, stroužka)

Pokud se vám ve snu zdá, že se díváte na řeku z povzdálí, tak to symbolizuje to, že se vám problémy vyhýbají. Máte štěstí v tom, že víte, kdy se... (přečíst celé)