Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene P


pes (psi, hafan, hafani, štěně)

Sen o psovi nebo psech představuje jistý obranný mechanismus, který si snící osoba postupně vybudovává. Pes představuje určitou emoční bariéru, která… (přečíst celé)

pavouk (pavouci)

Sen o pavoucích ve většině případů reflektuje nějakou nevyhnutelnou událost, která zasáhne váš život a kterou nemáte pevně ve svých rukách. Z této udá… (přečíst celé)

peníze (bohatství)

Množství, způsob nabytí peněz a to, jak s nimi ve snu nakládáte, vypovídá o vašich úmyslech. Peníze povětšinou vystihují jakousi sílu, moc a nadřazeno… (přečíst celé)

penis (přirození, falus)

Časté sny o mužském přirození (penisu) napovídají o vlastní psychické nevyrovnanosti. Podle toho, zda se vám zdá o velkých nebo malých penisech, tak m… (přečíst celé)

prádlo (šaty, oblečení)

Připravujete se na nový, lepší start. Chyby, které jste v minulosti provedli, chcete nechat za sebou a začít opět znovu s čistým štítem. Možná budete… (přečíst celé)

prase (prasata, vepř, sele)

Prasata ve snu představují vaší zahleděnost do sebe samotného. Symbolizují chamtivost a sobeckost. Z každé situace se snažíte utrhnout co největší díl… (přečíst celé)

peklo (pekla, v pekle)

Dlouhou dobu trpíte. Strádáte. Buďto ve vašem životě chybí některé základní (běžné věci) a nebo je tu někdo, kdo vám ze života dělá vyloženě peklo.… (přečíst celé)

počítač (pc, laptop, notebook)

Představuje jakýsi balík dovedností. Je to souhrn všech vašich zkušeností, zážitků a i problémů, které vstupují do vašeho života. Přeneseně lze říci,… (přečíst celé)

požár (oheň, hořet, hoří)

V tomto případě velmi záleží na tom, co konkrétně se vám ve snu zdálo. Požár sám o sobě poukazuje na nějaký přítomný problém. Pokud nemáte plameny pod… (přečíst celé)

prarodiče (prarodič)

Tyto sny vám říkají, že jste stáli před nějakou těžkou volbou, kde jste si museli vybrat cestu, kterou se vydáte. Ať už se vám zdálo, že ve snu hovoří… (přečíst celé)

pohřeb (pohřby, pohřbení)

Takové sny naznačují, že ve vašem životě došlo a nebo v dohledné době dojde k nějaké ztrátě. Pokud k této ztrátě již došlo - může jít o ztrátu něko… (přečíst celé)

práce (job, zaměstnanání, rachota, robota)

Pakliže se vám ve snu zdá o práci svitne ve vašem životě naděje. Už delší dobu jste znepřáteleni se svým dobrým přítelem a konečně nastává čas, kdy si… (přečíst celé)

přítel (kamarád, kamarádka, kámoš)

Sen o příteli značí to, že dostanete příjemnou zprávu z ciziny. Ozve se vám váš dávný známý, kterého jste dlouhé roky neviděli a vy budete velmi mile… (přečíst celé)

pláč (slzy, vzlyk, brečet)

Jestliže ve snu pláčete nebo vidíte někoho jiného plakat znamená to, že dostanete od někoho radu, která vám bude velmi užitečná a prospěšná.… (přečíst celé)

pavučina

Sen o pavučině znamená to, že naše trpělivost nám konečně přinese vytoužené ovoce. Dost dlouho jste se museli ovládat a držet se zpátky. Tomu je, ale… (přečíst celé)

postel (lůžko, postýlka, lože)

Jestliže ve snu ležíte nebo sedíte na posteli znamená to, že budete mít štěstí ve hře nebo v loterií. Kupte si los, mohli by jste mít štěstí a vyhrát.… (přečíst celé)

peněženka (náprsní taška, portmonka)

Peněženka ve snu znamená, že budete mít špatné svědomí. Bude se jednat o lež. Zalhali jste partnerovi a teď z toho budete mít černé svědomí. Budete z… (přečíst celé)

papoušek (papouch, pták, ptáček, papagaj)

To, že ve svém snu vidíte papouška znamená, že jste hrozně samolibí. Vaše okolí to velmi vnímá a proto se vám straní. Měli byste se méně vychloubat a… (přečíst celé)

ptáci (pták, ptáčci, ptáček, ptáče, ptáčátko)

Ptáci ve snu znamenají nějakou příchozí událost. O jaký druh události se bude jednat značí jednotliví ptáci.… (přečíst celé)

pivo (pivko, pivíčko, lahváč, točené pivo)

Jestliže se vám ve snu zdá o to, že popíjíte pivo značí to, že se můžete dostat do dost nepříjemné hádky, která by mohla mít za následek i nějaké nási… (přečíst celé)

pečivo (chleba, rohlíky, jídlo)

Jestliže se vám ve snu zdá o pečivu, jak ho jíte znamená to, že byste měli navštívit lékaře. Už dlouhou dobu to odkládáte a konečně nadešel ten správn… (přečíst celé)

pohádka (číst pohádku, vidět pohádku, vyprávění)

Jestliže ve svém snu někomu vyprávíte pohádku znamená to, že jste velmi naivní. Neumíte žít reálně a neustále si něco namlouváte. Jestliže je to, a… (přečíst celé)

padat (spadnout, upadnout)

Jestliže se vám ve snu zdá, že jste upadli na rovné zemi znamená to, že se potvrdí zpráva, na kterou už delší dobu čekáte. Potvrzení bude pozitivní, t… (přečíst celé)

prokletí (zatracení, kletba)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste někoho prokleli znamená to, že budete mít podíl na rozvodu nějakého cizího manželství. Naopak jestli se… (přečíst celé)

pleš (lysina, holina)

Jestliže se vám zdá o tom, že máte na hlavě pleš a jste muž symbolizuje to ztrátu majetku. Přijdete o větší část toho, co vlastníte. Může to být z dův… (přečíst celé)

přepadení (krádež, loupež, kradení, krást)

Tento sen lze vyložit dvěma způsoby. Ten první je takový, že pokud jste obětí tohoto činu, pak jste v životě utrpěli těžkou ztrátu, které jste zřej… (přečíst celé)

prsa (prs, prso, poprsí)

Prsa ve snu představují přeneseně nějaké touhy, představy, pro daného člověka. V závislosti na velikosti poprsí lze vykládat tyto touhy různými způsob… (přečíst celé)

pistole (pistol, zbraň)

Pokud se vám ve snu zdálo o zbraních (pistolích), jak na někoho míříte zbraní nebo jak někdo míří na vás, pak znamená to, že ten, kdo zbraň držel v ru… (přečíst celé)

podvod (klam, podfuk, švindl, lest, podraz, klamání)

Jestliže se vám zdá o tom, že jste součástí nějakého podvodu, symbolizuje to, že byste si měli dávat pozor na nevěru. Je možné, že váš partner má v úm… (přečíst celé)

pronásledování (stíhat, sledovat, stalkovat, stalking)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste někým pronásledováni, pak to symbolizuje stydlivost, kterou v sobě ukrýváte. Vždy, když jste ve společnosti… (přečíst celé)

policie (policajt, policajti)

Jestliže se vám zdá sen o policii, znamená to, že se na nějaké události seznámíte s vlivným člověkem, který vám v budoucnu pomůže dosáhnout vašich cíl… (přečíst celé)

peří (pírko, pírka, peříčko, peříčka)

To, že ve svém snu vidíte poletovat peří, symbolizuje to, jak se cítíte být svobodní. Připadáte si lehcí stejně jako to peří a přesně tam, kam vás zav… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)