VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene P

Peníze (bohatství)

Množství, způsob nabytí peněz a to, jak s nimi ve snu nakládáte, vypovídá o vašich úmyslech. Peníze povětšinou vystihují jakousi sílu, moc a... (přečíst celé)


Pavouk

Sen o pavoucích ve většině případů reflektuje nějakou nevyhnutelnou událost, která zasáhne váš život a kterou nemáte pevně ve svých rukách. Z této... (přečíst celé)


Pes (štěně, pejsek)

Sen o psovi nebo psech představuje jistý obranný mechanismus, který si snící osoba postupně vybudovává. Pes představuje určitou emoční bariéru,... (přečíst celé)


Penis (přirození, falus)

Časté sny o mužském přirození (penisu) napovídají o vlastní psychické nevyrovnanosti. Podle toho, zda se vám zdá o velkých nebo malých penisech,... (přečíst celé)


Prádlo (šaty, oblečení)

Připravujete se na nový, lepší start. Chyby, které jste v minulosti provedli, chcete nechat za sebou a začít opět znovu s čistým štítem. Možná... (přečíst celé)


Prase (vepř, sele, kanec, divočák)

Prasata ve snu představují vaší zahleděnost do sebe samotného. Symbolizují chamtivost a sobeckost. Z každé situace se snažíte utrhnout co největší... (přečíst celé)


Peklo (podsvětí, tartar)

Dlouhou dobu trpíte. Strádáte. Buďto ve vašem životě chybí některé základní (běžné věci) a nebo je tu někdo, kdo vám ze života dělá vyloženě peklo.... (přečíst celé)


Počítač (pc, laptop, notebook, netbook, tablet, phablet)

Představuje jakýsi balík dovedností. Je to souhrn všech vašich zkušeností, zážitků a i vědomostí, které vstupují do vašeho života. Přeneseně lze... (přečíst celé)


Požár (oheň, plameny)

V tomto případě velmi záleží na tom, co konkrétně se vám ve snu zdálo. Požár sám o sobě poukazuje na nějaký přítomný problém. Pokud nemáte plameny... (přečíst celé)


Prarodiče (babička, dědeček)

Tyto sny vám říkají, že jste stáli před nějakou těžkou volbou, kde jste si museli vybrat cestu, kterou se vydáte. Ať už se vám zdálo, že ve snu... (přečíst celé)


Pohřeb

Takové sny naznačují, že ve vašem životě došlo a nebo v dohledné době dojde k nějaké ztrátě. Pokud k této ztrátě již došlo - může jít o projev... (přečíst celé)


Pavučina

Sen o pavučině znamená to, že naše trpělivost nám konečně přinese vytoužené ovoce. Dost dlouho jste se museli ovládat a držet se zpátky. Tomu je... (přečíst celé)


Postel (lůžko, postýlka, lože)

Jestliže ve snu ležíte nebo sedíte na posteli, znamená to, že budete mít štěstí ve hře nebo v loterii. Kupte si los, mohli byste mít štěstí a... (přečíst celé)


Pláč (slzy, vzlyk, brečet, plakat)

Jestliže ve snu pláčete nebo vidíte někoho jiného plakat, pak to znamená, že dostanete od někoho radu, která vám bude velmi užitečná a prospěšná. (přečíst celé)


Práce (job, zaměstnání, rachota, robota)

Pakliže se vám ve snu zdá o práci, tak ve vašem životě svitne naděje. Už delší dobu jste rozhádaní se svým dobrým přítelem a konečně nastává čas,... (přečíst celé)


Přítel (kamarád, kamarádka)

Sen o příteli značí to, že dostanete příjemnou zprávu z ciziny. Ozve se vám váš dávný známý (nebo jiným způsobem vstoupí do života), kterého jste... (přečíst celé)


Peněženka (šrajtofle, prkenice)

Peněženka ve snu znamená, že budete mít špatné svědomí. Bude se jednat o lež. Zalhali jste partnerovi a teď z toho budete mít černé svědomí. Budete... (přečíst celé)


Papoušek (andulka)

To, že ve svém snu vidíte papouška znamená, že jste hrozně samolibí. Vaše okolí si toho nemůže nevšimnout a i právě proto se vám dá se říct trochu... (přečíst celé)


Ptáci

Ptáci ve snu znamenají nějakou příchozí událost. O jaký druh události se bude jednat značí jednotlivé druhy ptáků. (přečíst celé)


Pivo (pivko, pivečko, lahváč)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že popíjíte pivo, značí to, že se můžete dostat do dost nepříjemné hádky, která by mohla mít za následek i nějaké... (přečíst celé)


Pečivo (chleba, rohlíky, jídlo)

Jestliže se vám ve snu zdá o pečivu, jak ho jíte, znamená to, že byste měli navštívit lékaře. Už dlouhou dobu to odkládáte a konečně nadešel ten... (přečíst celé)


Pohádka

Jestliže ve svém snu někomu vyprávíte pohádku, znamená to, že jste velmi naivní. Neumíte žít reálně a neustále si něco namlouváte. Jestliže je... (přečíst celé)


Padat (spadnout, upadnout)

Jestliže se vám ve snu zdá, že jste upadli na rovné zemi, znamená to, že se potvrdí zpráva, na kterou už delší dobu čekáte. Potvrzení bude... (přečíst celé)


Prokletí (zakletí, zatracení, kletba)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste někoho prokleli, znamená to, že budete mít podíl na rozvodu nějakého cizího manželství. Naopak jestli... (přečíst celé)


Pleš (lysina, holina)

Jestliže se vám zdá o tom, že máte na hlavě pleš a jste muž, symbolizuje to ztrátu majetku. Přijdete o větší část toho, co vlastníte. Může to být z... (přečíst celé)


Prsa (poprsí, ňadra)

Prsa ve snu představují přeneseně nějaké touhy a představy pro daného člověka. V závislosti na velikosti poprsí lze vykládat tyto touhy různými... (přečíst celé)


Přepadení (krádež, loupež, okradení)

Tento sen lze vyložit dvěma způsoby. Ten první je takový, že pokud jste obětí tohoto činu, pak jste v životě utrpěli těžkou ztrátu, které jste... (přečíst celé)


Pistole (pistol, revolver, zbraň)

Pokud se vám ve snu zdálo o zbraních (pistolích), jak na někoho míříte zbraní nebo jak někdo míří na vás, pak takový sen znamená to, že ten, kdo... (přečíst celé)


Policie (policista, strážník)

Jestliže se vám zdá sen o policii, znamená to, že se na nějaké události seznámíte s vlivným člověkem, který vám v budoucnu pomůže dosáhnout vašich... (přečíst celé)


Podvod (podvádění, podfuk, švindl, lest, podraz)

Jestliže se vám zdá o tom, že jste součástí nějakého podvodu, symbolizuje to, že byste si měli dávat pozor na nevěru. Je možné, že váš partner má v... (přečíst celé)


Pronásledování (sledovat, stalking)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste někým pronásledováni, pak to symbolizuje stydlivost, kterou v sobě ukrýváte. Vždy, když jste ve... (přečíst celé)


Peří (pírko, peříčko, perutě)

To, že ve svém snu vidíte poletovat peří, symbolizuje to, že se cítíte být svobodní. Připadáte si lehcí stejně jako to peří a přesně tam, kam vás... (přečíst celé)