VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je úterý, 22. října 2019.
🎁 Svátek mají Kordula, Korina, Sabina a Sabrina.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene O

Okno

Okna představují jistý způsob pohledu na konkrétní životní situaci. Pokud se vám ve snu zdálo, že koukáte např. z okna, pak je to spojeno se snahou... (přečíst celé)


Otec (táta, fotr, rodič)

Je symbolem autority, ke které se obracíte v těžkých životních situacích. Pomáhá vám s rozhodováním, činit správné volby a ukazuje správný směr,... (přečíst celé)


Oslava (hostina, párty)

Jestliže jste ve snu na oslavě, znamená to, že jste unavení ze společenského života. Jste neustále obklopeni lidmi a toužíte být sám a odpočinout... (přečíst celé)


Odpadky (smetí, odpad, splašky)

Pakliže ve snu vidíte hromadu odpadků, znamená to, že už delší dobu odkládáte něco, co se vám nechce řešit. Máte to neustále v hlavě, ale neřešíte... (přečíst celé)


Ovoce

Jestliže ve snu vidíte mísu plnou ovoce, znamená to, že se vám bude dařit. Ve Vašem osobním životě budete šťastní a užijete si s partnerem či... (přečíst celé)


Opít se

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste se opili, znamená to, že jste ve svém životě chladní, především co se týče vztahů. Lidé vás berou jako... (přečíst celé)


Ostříhat se

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste se nechali ostříhat, znamená to, že se cítíte velmi osamělí. Je vám smutno a potřebujete někoho blízkého,... (přečíst celé)


Objetí (objímání, obejmout)

Silné objetí, ať už rodiny nebo přátel, symbolizuje silný vztah a lásku k dané osobě. Může se jednat o tu konkrétní osobu, o které se vám zdálo.... (přečíst celé)


Opice (gorila, orangutan)

Jestliže ve svém snu vidíte opici, znamená to, že před svým okolím vystupujete tak, že jste šťastní, ale bohužel je to jenom vše na oko a ve... (přečíst celé)


Oči

Oči ve snu představují způsob, jakým nahlížíte na nějakou konkrétní situaci. V závislosti na tom, zda se vám zdálo o červených očích nebo třeba o... (přečíst celé)


Ovce

Jestliže ve snu vidíte bílou ovci, pak to symbolizuje jistou formu poddajnosti. Většinou se podřizujete, ať už kolegům v práci nebo svému životnímu... (přečíst celé)


Obchod (obchodní dům, nákupní centrum, supermarket, tržnice, trh)

Sen o obchodním domu poukazuje na množinu či oblast Vašich pocitů, dovedností nebo znalostí. Tento sen lze vykládat mnoha způsoby a záleží na... (přečíst celé)