Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene O


okno (okna)

Okna představují jistý způsob pohledu na konkrétní životní situaci. Pokud se vám ve snu zdálo, že koukáte např. z okna, pak je to spojeno se snahou zí… (přečíst celé)

otec (táta, fotr, rodina, rodiče)

Je symbolem autority, ke které se obracíte v těžkých životních situacích. Pomáhá vám s rozhodováním, činit správné volby a ukazuje správný směr, který… (přečíst celé)

oslava (hostina, párty)

Jestliže jste ve snu na oslavě znamená to, že jste unavení ze společenského života. Jste neustále obklopeni lidmi a toužíte být sám a odpočnout si od… (přečíst celé)

odpadky (smetí, odpad, splašky)

Pakliže ve snu vidíte hromadu odpadků znamená to, že už delší dobu odkládáte něco, co se vám nechce řešit. Máte to neustále v hlavě, ale neřešíte to.… (přečíst celé)

ovoce

Jestliže ve snu vidíte mísu plnou ovoce znamená to, že se vám bude dařit. Ve Vašem osobním životě budete šťastní a užijete si s partnerem spoustu zába… (přečíst celé)

opít se (ožrat se, pít alkohol, být pod obraz)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste se opili znamená to, že jste ve svém životě chladní, co se týče vztahů. Lidé vás berou jako nekompromisního… (přečíst celé)

ostříhat se (stříhat si vlasy. kadeřnice, holička, holič, kadeřnictví, holičství)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste se nechali ostříhat znamená to, že se cítíte velmi osamělí. Je vám smutno a potřebujete někoho blízkého, aby… (přečíst celé)

objetí (objímání)

Silné objetí, ať už rodiny nebo přátel, symbolizuje silný vztah a lásku k dané osobě. Může se jednat o tu konkrétní osobu o které se vám zdálo. Máte j… (přečíst celé)

opice (opička)

Jestliže ve svém snu vidíte opici, znamená to, že před svým okolím vystupujete tak, že jste šťastní, ale bohužel je to jenom vše na oko a ve skutečnos… (přečíst celé)

oči (oko)

Oči ve snu představují způsob, jakým nahlížíte na nějakou konkrétní situaci. V závislosti na tom, zda se vám zdálo o červených očích nebo třeba o tmav… (přečíst celé)

ovce (ovečka, ovečky)

Jestliže ve snu vidíte bílou ovci, pak to symbolizuje jistou formu poddajnosti. Většinou se podřizujete, ať už kolegům v práci nebo svému životnímu pa… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)