VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene N

Nemocnice (špitál, klinika)

Sny, ve kterých figuruje nemocnice (klinika), poukazují na některé vaše nevyřešené spory. Něco, na co myslíte a potřebujete to dát do pořádku.... (přečíst celé)


Nádraží (železniční stanice, zastávka, letiště)

Sen o nádraží značí to, že se vám v životě objeví nové obzory. Budete mít nový pohled na situaci nebo problém, který řešíte. (přečíst celé)


Nemoc (choroba, stonat, onemocnět)

Pakliže se vám ve snu zdá o tom, že jste nemocní nebo někdo ve vaší blízkosti trpí nějakou chorobou, tak to znamená, že přijdete buď o majetek nebo... (přečíst celé)


Nahota (svlékat se, obnaženost)

Jestliže jste ve snu nazí a nebo vidíte člověka, který je nahý, znamená to, že máte z něčeho strach. Neustále se obáváte, že se něco špatného... (přečíst celé)


Netopýr (upír, vampýr)

Jestli ve snu vidíte netopýra, znamená to, že ve vašem rodinném životě nastane klid. Po delší době se všechno uklidní a budete si užívat domácí... (přečíst celé)


Nehty (drápy)

Silné, ostré nehty ve snu značí, že byste na sebe měli být více opatrní. Neustále přecházíte různé lehké nemoci jako je např. rýma nebo chřipka,... (přečíst celé)


Námraza (led, náledí)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že je venku ledová námraza, znamená to, že se zlepší vaše životní situace. (přečíst celé)


Náhrdelník (řetízek, přívěsek)

Jestliže ve snu dostanete náhrdelník, znamená to, že vás čeká něco pěkného. Budete z toho mít radost a velmi mile vás to překvapí. (přečíst celé)


Nůž (kudla, nožík, zbraň)

Pakliže se vám zdá o noži, může to signalizovat nějaké nebezpečí. Buďte na sebe více opatrní a více opatrujte i svoje blízké. (přečíst celé)


Noha

Nohy ve snech představují oporu, nějaký pevný bod, o který se opíráte a který vám dává pocit jistoty. Pokud se většina snu odehrává kolem nohou,... (přečíst celé)