VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene M

Mravenec

Mravenci představují různé problémy všeho druhu. Vždy se ale jedná jen o drobnosti, které vám stěžují život. Stále na tyto problémy myslíte a... (přečíst celé)


Myš (myška, potkan, krysa)

Myš představuje drobné problémy, které vám vstupují do života. Jsou to malé drobnosti nad kterými často jen mávnete rukou. Velikost a barva myší... (přečíst celé)


Maska (maska, přetvářka, škraboška)

Masky ve snu symbolizují to, že ve skutečnosti máte jiné záměry, než tvrdíte. Máte dvě tváře a své skutečné záměry skrýváte za něco jiného.... (přečíst celé)


Moč (ulevit si, čůrat, počůrat, pomočit, močit)

Pokud se vám zdá, že ve snu močíte - ve smyslu, že si chcete ulevit, pak to znamená, že jste se konečně zbavili nějakého problému, který vás... (přečíst celé)


Medvěd (grizzly)

Medvěd představuje buď vašeho dávného nepřítele nebo někoho, kdo se vaším nepřítelem teprve stane. Možná jste si v poslední době nadělali nějaké... (přečíst celé)


Matka (máma, maminka, rodič)

Je symbolem lásky, něhy a ochranářství. Pomáhá nám v těžkých životních situacích a je vždy nablízku, aby poradila a byla nápomocná. Sny o matce... (přečíst celé)


Miminko (dítě, kojenec, batole, nemluvně, novorozenec)

Podobně jako u výkladu [dítě], tak i tady lze hovořit o tom, že miminko představuje něco nového, co se začlení do vašeho života. Můžou to být nové... (přečíst celé)


Manželství (vztah, sňatek, manželka, manžel)

Pakliže ve snu vidíte manželství nebo se cítíte být manželem nebo manželkou, čeká na vás láska. Může se jednat o lásku partnerskou i přátelskou.... (přečíst celé)


Muž (chlap, kluk, hoch, mladík)

Tyto sny odráží to, že ve vašem životě přijde změna ve formě seznámení se se zajímavou osobou. Tato osoba bude hrát ve vašem životě důležitou roli.... (přečíst celé)


Maso (klobása, párek, salám)

Pakliže ve snu vidíte nebo jíte maso, znamená to, že jste chamtiví. Máte tendenci všechno přepočítávat na peníze a neustále se jimi zaobíráte. (přečíst celé)


Most (lávka)

Most ve snu značí, že vás čeká dlouhá životní cesta. Půjdete si za svým, i když to nebude úplně jednoduché. Vše ale zvládnete, přestože to bude... (přečíst celé)


Motýl

Pakliže se ve snu cítíte být motýlem, značí to vaši nestálost. Nevydržíte dlouho u jedné věci nebo osoby. Není na vás spolehnutí. (přečíst celé)


Meloun

Meloun ve snu značí to, že se dostanete do finančního úpadku. Přijdete o práci a budete se muset vzdát svého bydlení. Vše zlé je ale také pro něco... (přečíst celé)


Motorka (moped, motocykl)

Jestliže ve snu vidíte motorku, znamená to, že vás čeká dobrodružství. Už dlouhou dobu cítíte, že se nudíte a máte chuť udělat něco nového a... (přečíst celé)


Mince (peníz)

Jestliže ve snu vidíte mince nebo je počítáte, znamená to, že máte věřit své intuici. Jste v blízkosti člověka, o kterém si myslíte něco špatného,... (přečíst celé)


Mléko (kravské mléko, kozí mléko, ovčí mléko, mléčné výrobky)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že pijete mléko, znamená to, že na vás někdo chystá podvod. Buďte opatrní a obezřetní. (přečíst celé)


Moře (oceán)

Moře ve vašem snu znamená to, že jste se konečně uklidnili. Dlouhou dobu vás trápila zapeklitá situace, ale už je konečně vyřešená a vy si můžete... (přečíst celé)


Milenec (milenka, miláček, nápadník)

Jestliže ve svém snu vystupujete vy jako milovník, značí to, že vás čeká životní výzva, které byste se měli chopit a pořádně ji využít. (přečíst celé)


Menstruace (perioda, měsíčky)

Menstruační cyklus ve vašem snu většinou symbolizuje to, že se vaše mysl upíná na nějakou myšlenku. Jestliže nad něčím velmi usilovně přemýšlíte,... (přečíst celé)