Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene L


letadlo (letadla, letět letadlem)

Letět v letadlu (aeroplánu) přeneseně symbolizuje pozitivní okamžiky, uskutečňování nových nápadů a jejich zdárné řízení. Situaci budete mít pod kontr… (přečíst celé)

lev (lvi, lvice)

To znamená, že jste plni energie a vitální síly. Jste draví a máte vůdcovské sklony. Vaší dominantou je to, že se nebojíte prosadit a ba naopak, vyhle… (přečíst celé)

létání (poletovat)

Jestliže ve snu létáte nad zemí znamená to, že jste ve svém životě naivní. Máte tendenci si vše přikrašlovat. Zkuste na svět koukat normálně a ne přes… (přečíst celé)

líbání (pusinkovat se, vášnivě se líbat)

Jestliže jste ve snu líbání nebo vidíte lidi, co se líbají znamená to, že budete mít výdaje, na které nebudete připraveni. Může se jednat o náhlé rozb… (přečíst celé)

lhát (nemluvit pravdu)

Jestliže se vám ve snu často zdá o tom, že lžete znamená to, že ve skutečném životě něco skrýváte a nevíte jak se s tím tajemstvím máte vypořádat.… (přečíst celé)

loď (lodička, loďka, člun, kajak, výletní loď, plachetnice)

Jestliže ve svém snu vidíte loď nebo na ní plujete znamená to, že budete mít pořád dobrou náladu. Jen tak se nenecháte ničím vytočit a neustále se bud… (přečíst celé)

létat (vzlétnout, vznášet se, poletovat)

Jestliže ve svém snu létáte, symbolizuje to, že jste nad věcí. Všechno berete s humorem a s nadsázkou. Jen tak vás nic nerozhází a vaši blízcí se na v… (přečíst celé)

liška

Liška ve snech přeneseně představuje vychytralého člověka, kterého zřejmě potkáte. Bude to osoba, která má pocit, že všechno zná a všude byla. Bude se… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)