VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene L

Letadlo

Letět v letadlu (aeroplánu) přeneseně symbolizuje pozitivní okamžiky, uskutečňování nových nápadů a jejich zdárné řízení. Situaci budete mít pod... (přečíst celé)


Lev (lvice)

To znamená, že jste plni energie a vitální síly. Jste draví a máte vůdčí sklony. Vaší dominantou je to, že se nebojíte prosadit a ba naopak,... (přečíst celé)


Létání (poletovat, vznášet se)

Jestliže ve snu létáte nad zemí, znamená to, že jste ve svém životě naivní. Máte tendenci si vše přikrášlovat. Zkuste na svět koukat prozíravě a ne... (přečíst celé)


Líbání (pusinkovat)

Jestliže jste ve snu líbáni nebo vidíte lidi, kteří se líbají, znamená to, že budete mít výdaje, na které nebudete připraveni. Může se jednat o... (přečíst celé)


Lhát (tajit)

Jestliže se vám ve snu často zdá o tom, že lžete, znamená to, že ve skutečném životě něco skrýváte a nevíte jak se s tím tajemstvím máte vypořádat. (přečíst celé)


Loď (lodička, loďka, člun, kajak, výletní loď, plachetnice)

Jestliže ve svém snu vidíte loď nebo na ní plujete, znamená to, že budete mít pořád dobrou náladu. Jen tak se nenecháte ničím vytočit a neustále se... (přečíst celé)


Létat (vzlétnout, vznášet se, poletovat)

Jestliže ve svém snu létáte, symbolizuje to, že jste nad věcí. Všechno berete s humorem a s nadsázkou. Jen tak vás nic nerozhází a vaši blízcí se... (přečíst celé)


Liška

Liška ve snech přeneseně představuje vychytralého člověka, kterého zřejmě potkáte. Bude to osoba, která má pocit, že všechno zná a všude byla. Bude... (přečíst celé)