Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene K


krev

Krev je vždy spojována se životem, pocitem síly a zdraví. Záleží však na tom, co konkrétně se nám zdálo. Dá se říci, že pokud vidíte něčí krev, ať už… (přečíst celé)

kůň (koně, kobyla)

Sen o jízdě na osedlaných koních představuje vaši silnou touhu a motivaci k dosažení vlastních cílů. Kůň je symbolem vytrvalosti, síly a houževnatosti… (přečíst celé)

květiny (květina, kytky)

V běžném životě se upínáte k některé konkrétní věci či osobě, ke které vzhlížíte či jiným způsobem vnímáte její krásu (obdivujete). Květiny všeobecně… (přečíst celé)

kočárek (kočárky)

Kočárek představuje jakousi tíhu a zodpovědnost, kterou máte na svých bedrech. Může jít o některou osobu, ke které se momentálně upínáte a o kterou má… (přečíst celé)

koupaliště (bazén, plavecký bazén)

Takové sny poukazují na vaši sebejistotu. Možná do jisté míry i rezignaci. Jelikož voda symbolizuje okolní problémy, kterým dnes a denně čelíte. Myšle… (přečíst celé)

kostel (kostely, návštěva kostelu, modlení, modlitby)

Kostel pro vás představuje jakousi autoritu. V těžkých chvílích se obracíte na víru, která vám dodává pocit větší moci a naději při řešení svých probl… (přečíst celé)

kráva (krávy)

Sen o kravách značí o silných mateřských pudech. Ať už se vám zdálo o jedné krávě nebo o celém stádu, celé to vypovídá o silných mateřských poutech. M… (přečíst celé)

kočka (kočky, číča)

Tyto sny poukazují na to, že jsou tu jisté situace, před kterými skrýváte svou pravou tvář. Své myšlenky a své chování prezentujete jinak, než sami za… (přečíst celé)

kolo (bicykl)

Tyto sny poukazují na jistou psychickou nerovnováhu, která vás momentálně doprovází. Oscilujete mezi mnoha myšlenkami a zvažujete následky, které vliv… (přečíst celé)

králík (ušák, zajíc)

Jestliže se vám ve snu objeví králík znamená to, že vás čeká plodné období. Přišel správný čas na to počít dítě. Naopak jestli králíka pečete nebo… (přečíst celé)

křídla (perutě)

Jestliže se vám ve snu zdá, že máte křídla nebo je jenom vidíte značí to, že se vám ve vašem životě dostane neúcty. Může se jednat o vaše děti. Nebudo… (přečíst celé)

kohout (kohoutek, kokrháč, slepice, slípka)

Kohout ve vašem snu značí to, že se pohádáte se svým šéfem. Nebude to příjemná hádka. Měli byste se co nejdříve omluvit jinak je možné, že by to mohlo… (přečíst celé)

král (panovník, vládce, královna, panovnice, vladař)

Jestliže se ve snu cítíte být králem značí to o vaší panovačnosti a o tom, že chcete být dominantní, jak v práci tak i v osobním životě. Naopak jes… (přečíst celé)

kámen (kamínek, šutr, balvan)

Jestliže se vám ve snu zdá o kamenech znamená to, že se výhodně provdáte. Váš partner bude zajištěný a to pro vás bude mnohem důležitější než láska.… (přečíst celé)

klenot (drahokam, diamant, drahý kámen, rubín)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste byli obdarováni nějakým drahým kamenem znamená to, že byste měli začít plánovat už svoji budoucnost. Zatím m… (přečíst celé)

kouřit (tabák, hulit, zahulit si, cigarety)

Jestliže ve snu kouříte znamená to, že v reálném životě máte nějaký zlozvyk, kterého byste se rádi zbavili, ale nemáte odvahu to udělat.… (přečíst celé)

krokodýl

Krokodýl ve vašem snu symbolizuje vaše vítězství. Dlouhou dobu jste soupeřili se svým přítelem a konečně přišlo zadostiučinění v podobě výhry. Můžete… (přečíst celé)

klíče (klíč, klíčky, zámek)

Pokud se vám ve snu zdálo, že v ruce dřímáte důležitý klíč, pak ten klíč představuje některou schopnost či vědomost něco jiného ovlivnit. Jedná se o v… (přečíst celé)

kopec (vrh, hora, hory)

Pokud se vám zdá o tom, že vidíte kopec nebo ho sledujete v dáli, znamená to, že vás čeká nějaká změna. Může se jednat o změnu jak v osobním, tak i v… (přečíst celé)

klíště (klíšťata)

Jestliže se vám zdá o klíštěti, symbolizuje to vaši životní nespokojenost. Dostali jste se do stádia, kdy máte pocit, že váš život je rutinní stereoty… (přečíst celé)

křik (hluk, řev, řvát, výkřik, ječet, ječení)

Jestliže ve svém snu křičíte, ať už se jedná o hádku nebo třeba jen zvyšujete hlas, znamená to, že si tímto jednáním ulevujete od stresu a navozujete… (přečíst celé)

kolotoč (kolotoče)

Kolotoč představuje pocity uvolněnosti. Takový ten pocit, kdy konečně dokončíte něco složitého a můžete si vydechnout. Dát si nohy nahoru a užívat si… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)