VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene K

Květiny (kytky, kvítí, kytice)

V běžném životě se upínáte k některé konkrétní věci či osobě, ke které vzhlížíte či jiným způsobem vnímáte její krásu (obdivujete ji). Květiny... (přečíst celé)


Krev

Krev je vždy spojována se životem, pocitem síly a zdraví. Záleží však na tom, co konkrétně se nám zdálo. Dá se říci, že pokud vidíte něčí krev, ať... (přečíst celé)


Kůň (kobyla, plnokrevník, valach)

Sen o jízdě na osedlaných koních představuje vaši silnou touhu a motivaci k dosažení vlastních cílů. Kůň je symbolem vytrvalosti, síly a... (přečíst celé)


Kočárek

Kočárek představuje jakousi tíhu a zodpovědnost, kterou máte na svých bedrech. Může jít o některou osobu, ke které se momentálně upínáte a o kterou... (přečíst celé)


Koupaliště (bazén)

Takové sny poukazují na vaši sebejistotu. Možná do jisté míry i rezignaci. Jelikož voda symbolizuje okolní problémy, kterým dnes a denně čelíte.... (přečíst celé)


Kostel (chrám, katedrála)

Kostel pro vás představuje jakousi autoritu. V těžkých chvílích se obracíte na víru, která vám dodává pocit jistoty, klidu a naději při řešení... (přečíst celé)


Kolo (bicykl, horské kolo, horák)

Tyto sny poukazují na jistou psychickou nerovnováhu, která vás momentálně doprovází. Oscilujete mezi mnoha myšlenkami a zvažujete následky, které... (přečíst celé)


Kočka

Tyto sny poukazují na to, že jsou tu jisté situace, před kterými skrýváte svou pravou tvář. Své myšlenky a své chování prezentujete jinak, než sami... (přečíst celé)


Kráva (skot, dobytek, tur)

Sen o kravách značí o silných mateřských pudech. Ať už se vám zdálo o jedné krávě nebo o celém stádu, celé to vypovídá o silných mateřských poutech... (přečíst celé)


Králík (ušák, zajíc)

Jestliže ve snu pozorujete králíky - krmíte nebo jinak chováte - znamená to, že vás nyní čeká plodné období. Přišel správný čas na to počít dítě. ... (přečíst celé)


Křídla (perutě)

Jestliže se vám ve snu zdá, že máte křídla nebo je jenom vidíte, značí to, že se vám ve vašem životě dostane neúcty. Může se jednat o vaše děti.... (přečíst celé)


Kohout

Kohout ve vašem snu značí to, že se pohádáte se svým šéfem. Nebude to vůbec příjemný rozhovor. Měli byste se co nejdříve omluvit, jinak je možné,... (přečíst celé)


Král (panovník, vládce, královna, panovnice, vladař)

Jestliže se ve snu cítíte být králem, značí to o vaší panovačné povaze a také o tom, že potřebujete mít dominantní postavení jak v práci tak i v... (přečíst celé)


Kámen (kamínek, šutr, balvan)

Jestliže se vám ve snu zdá o kamenech, znamená to, že se výhodně provdáte. Váš partner bude zajištěný a to pro vás bude mnohem důležitější než láska. (přečíst celé)


Klenot (šperk, drahokam, skvost)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste byli obdarováni nějakým drahým kamenem, znamená to, že byste měli začít plánovat už svoji budoucnost.... (přečíst celé)


Kouřit (hulit, čoudit, bafat)

Jestliže ve snu kouříte, znamená to, že v reálném životě máte nějaký zlozvyk, kterého byste se rádi zbavili, ale nemáte odvahu to zatím udělat. (přečíst celé)


Krokodýl

Krokodýl ve vašem snu symbolizuje vaše vítězství. Dlouhou dobu jste soupeřili se svým přítelem a konečně přišlo zadostiučinění v podobě výhry.... (přečíst celé)


Klíče (klíč, klíčky, zámek)

Pokud se vám ve snu zdálo, že v ruce dřímáte důležitý klíč, pak ten klíč představuje některou schopnost či vědomost něco jiného ovlivnit. Jedná se... (přečíst celé)


Kopec (vrch, hora)

Pokud se vám zdá o tom, že vidíte kopec nebo ho sledujete v dáli, znamená to, že vás čeká nějaká změna. Může se jednat o změnu jak v osobním, tak i... (přečíst celé)


Klíště (parazit)

Jestliže se vám zdá o klíštěti, symbolizuje to vaši životní nespokojenost. Dostali jste se do stádia, kdy máte pocit, že váš život je rutinní... (přečíst celé)


Křik (hluk, řev, výkřik)

Jestliže ve svém snu křičíte, ať už se jedná o hádku nebo třeba jen zvyšujete hlas, znamená to, že si tímto jednáním ulevujete od stresu a... (přečíst celé)


Kolotoč

Kolotoč představuje pocity uvolněnosti. Takový ten pocit, kdy konečně dokončíte něco složitého a můžete si vydechnout. Dát si nohy nahoru a užívat... (přečíst celé)