Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene H


had (hadi, hádě, háďata)

Snít o jedovatém hadovi předznamenává příchod špatných událostí. Přeneseně lze uštknutí hadem chápat jako "otrávení" vašeho života. A nejen života, al… (přečíst celé)

houby (houbaření, smaženice)

Hledání hub a následné konzumování s sebou nese jisté pochybnosti - přehodnocování - zda to, co děláte, vám nemůže uškodit. Pochybujete o svých činech… (přečíst celé)

hasič (požárník, hasiči, požárníci)

Jestliže se ve snu cítíte být hasičem nebo ho vidíte značí to, že jste v partnertsví, které je nestálé. Nemůžete se na svého spolehnout, protože váš v… (přečíst celé)

harém (nevěstinec, bordel)

Jestliže jste ve svém snu členkou harému znamená to, aby jste si dávali pozor. Už nějakou dobu koketujete se zlými myšlenkami. Pořádně se nad vším zam… (přečíst celé)

hluchota (neslyšet)

Hluchota ve vašem snu znamená, že se jen tak náhodou naskytnete v blízkosti vašich přátel a vyslechnete si jejich rozhovor a oni vás neuvidí. Nebude t… (přečíst celé)

hřbitov (pohřebiště)

Hřbitov ve vašem snu znamená že byste si měli dávat pozor na své blízké okolí. Pomlouvají vás a vy se to snažíte nevnímat a nic s tím neděláte. Postav… (přečíst celé)

hrob (hroby, náhrobek, náhrobky, rakev, rakve)

Hroby ve snu představují nějakou definitivní změnu, kterou procházíte nebo na kterou se připravujete. Změnu, ze které není cesty zpět. Jakmile změna n… (přečíst celé)

hledat

Tyto sny není lehké vyložit, protože velmi záleží na tom, co konkrétně jste ve snu hledali. Mohli jste hledat např. své ztracené dítě, příbuzné, rodin… (přečíst celé)

hlína (půda, bahno, zem, země)

Jestliže se vám zdá o hlíně, symbolizuje to to, že úkoly, na kterých už dlouho pracujete, konečně přinesou svoje ovoce a začne se vám dařit. Čeká vás… (přečíst celé)

hmyz (komár, komáři, moucha, mouchy, brouk, brouci)

To, že jste ve svém snu obklopeni hmyzem, který kolem vás poletuje (např. mouchy, masařky, komáři a podobný hmyz), pak to symbolizuje, že v reálném ži… (přečíst celé)

hodiny (visací, stojací, přesýpací, nástěnné)

Jestliže ve svém snu pozorujete hodiny nebo posloucháte jejich tikot, znamená to, že toužíte po zásadní změně. Bojíte se udělat ten první krok. Vkroči… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)