VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene H

Had (slepýš, užovka, zmije, krajta, anakonda, chřestýš)

Snít o jedovatém hadovi předznamenává příchod špatných událostí. Přeneseně lze uštknutí hadem chápat jako "otrávení" vašeho života. A nejen života,... (přečíst celé)


Houby

Hledání hub a následné konzumování s sebou nese jisté pochybnosti - přehodnocování - zda to, co děláte, vám nemůže uškodit. Pochybujete o svých... (přečíst celé)


Hasič (požárník)

Jestliže se ve snu cítíte být hasičem nebo ho vidíte, značí to, že jste v partnerství, které je nestálé. Nemůžete se na svého partnera spolehnout,... (přečíst celé)


Harém

Jestliže jste ve svém snu členkou harému, znamená to, že máte být obezřetní a dávat si pozor. Mysl máte zamlženou špatnými myšlenkami. Zkuste se... (přečíst celé)


Hluchota

Hluchota ve vašem snu znamená, že se jen tak náhodou naskytnete v blízkosti vašich přátel a vyslechnete si jejich rozhovor o vás avšak oni vás... (přečíst celé)


Hřbitov (pohřebiště)

Hřbitov ve vašem snu znamená, že byste si měli dávat pozor na své blízké okolí. Pomlouvají vás a vy se to snažíte nevnímat a nic s tím neděláte.... (přečíst celé)


Hrob (náhrobek, rakev)

Hroby ve snu představují nějakou definitivní změnu, kterou procházíte nebo na kterou se připravujete. Změnu, ze které není cesty zpět. Jakmile... (přečíst celé)


Hledat (pátrat, vyzvídat)

Tyto sny není lehké vyložit, protože velmi záleží na tom, co konkrétně jste ve snu hledali. Mohli jste hledat např. své ztracené dítě, příbuzné,... (přečíst celé)


Hlína (půda, bahno, zem, země, pozemek)

Jestliže se vám zdá o hlíně, symbolizuje to to, že úkoly, na kterých už dlouho pracujete, konečně přinesou svoje ovoce a začne se vám dařit. Čeká... (přečíst celé)


Hodiny

Jestliže ve svém snu pozorujete hodiny nebo posloucháte jejich tikot, znamená to, že toužíte po zásadní změně. Bojíte se udělat ten první krok.... (přečíst celé)


Hmyz (komár, moucha, masařka)

To, že jste ve svém snu obklopeni hmyzem, který kolem vás poletuje (např. mouchy, masařky, komáři a podobný hmyz), pak to symbolizuje, že v reálném... (přečíst celé)