Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene D


dítě (děti, děcko)

Dítě v tomto směru představuje různé okruhy vašeho života. Jsou to oblasti, které aktivně využíváte, pečujete o ně a také rozvíjíte. To, jakým způsobe… (přečíst celé)

dcera (dcery)

Dcera ve vašem snu ztělesňuje vaše touhy a ambice, které v reálném životě máte. Shlížíte se v ve vaší dceři a jste pyšní. Dcera představuje vaše doved… (přečíst celé)

dědeček (děda, dědek, stařík)

Tyto výklady jsou shodné s výkladem [babička], potažmo [prarodiče], jelikož starší osoby, které si ve snech vysníte mají většinou sklony vás nějakým z… (přečíst celé)

dvojčata (sourozenci)

Sen o dvojčatech značí to, že se vám v životě objeví nějaká překážka. Bude vás nějaký čas trápit, ale po určité době to překonáte a tato překážka ve f… (přečíst celé)

delfín (delfíni, savec, savci)

Pakliže ve snu vidíte delfína, jak plave v moři znamená to, že budete ve svém pracovním životě neúspěšní. Přihodí se vám něco nemilého.… (přečíst celé)

dům (barák, domeček, byt, bydlení)

Vlastnit nebo vidět ve snu hezky upravený dům znamená, že se vám začne dařit ve vašem podnikání. Sice to chtělo hodně snahy z vaší strany, ale konečně… (přečíst celé)

dopis (psaníčko, psaní)

Jestliže ve snu píšete dopis nebo jste ho obdrželi znamená to, že budete v pokušení. Dostanete se do blízkosti člověka, který vám bude velmi sympatick… (přečíst celé)

divadlo (divadýlko, národní divadlo)

Jestliže se vám ve snu zdá o divadle myšleno tím divadelní budovu znamená to, že tíhnete po zábavě. Ve svém dosavadním životě se nudíte a toužíte po n… (přečíst celé)

deštník (paraple)

Jestliže se vám snu zdá, že se schováváte pod deštník znamená to, že se vám stane nějaká nepříjemnost. Mohlo by se jednat o nějaké onemocnění např. žl… (přečíst celé)

dluhy (závazek, dluh)

Dluhy ve vašem snu znamenají, že jste trpěliví. Už delší dobu zažíváte něco nepříjemného, ale vaše trpělivost vás dovede daleko a vy všechno překonáte… (přečíst celé)

dveře (vrata, vrátka)

Jestliže se vám ve snu zdá o dveřích znamená to, že někomu ve svém okolí závidíte. Chtěli byste se mít jako on a žít jeho život.… (přečíst celé)

dovolená (volno, prázdniny, rekreace)

Jestliže se vám zdá o tom, že jedete na dovolenou, symbolizuje to to, že si teď užíváte klidné a spokojené období. Nic vás netíží, daří se vám dobře v… (přečíst celé)

drak (draci, saň, hydra)

Pokud jste ve snu pozorovali draka jak chrlí oheň, pak to znamená, že si v životě musíte uspořádat své priority. Je důležité, abyste si stanovili cíle… (přečíst celé)

dort (dorty, dezert, dezerty, zákusek, zákusky, cukroví)

Dort ve snu symbolizuje vaši odhodlanost rozvíjet se a být lepší. Chcete vynikat a proto se dále vzděláváte. Je vhodné období začít se učit cizí jazyk… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)