VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene D

Dítě (děcko, adolescent, puberťák, teenager)

Dítě v tomto směru představuje různé okruhy vašeho života. Jsou to oblasti, které aktivně využíváte, pečujete o ně a také rozvíjíte. To, jakým... (přečíst celé)


Dcera (děti)

Dcera ve vašem snu ztělesňuje uskutečněné touhy a ambice, kterých jste ve svém životě dosáhli. Shlížíte se ve své dceři a jste na sebe pyšní. ... (přečíst celé)


Dědeček (děda, dědek, stařík, prarodič)

Tyto výklady jsou shodné s výkladem [babička], podobné s [prarodiče], jelikož starší osoby, které si ve snech vysníte mají většinou sklony vás... (přečíst celé)


Dvojčata (sourozenci)

Sen o dvojčatech značí to, že se vám v životě objeví nějaká překážka. Bude vás nějaký čas trápit, ale po určité době to překonáte a tato překážka... (přečíst celé)


Delfín

Pakliže ve snu vidíte delfína, jak plave v moři, znamená to, že budete ve svém pracovním životě neúspěšní. Přihodí se vám něco nemilého. (přečíst celé)


Dům (barák, domeček, byt, bydlení)

Vlastnit nebo vidět ve snu hezky upravený dům znamená, že se vám začne dařit ve vašem podnikání. Sice to chtělo hodně snahy z vaší strany, ale... (přečíst celé)


Dopis (psaníčko, psaní, zpráva)

Jestliže ve snu píšete dopis nebo jste ho obdrželi, znamená to, že budete v pokušení. Dostanete se do blízkosti člověka, který vám bude velmi... (přečíst celé)


Divadlo (představení)

Jestliže se vám ve snu zdá o divadle (myšleno divadelní budovou nebo i přímo divadelní hrou), znamená to, že tíhnete po zábavě. Ve svém dosavadním... (přečíst celé)


Deštník (paraple)

Jestliže se vám ve snu zdá, že se schováváte pod deštník, znamená to, že se vám stane nějaká nepříjemnost. Mohlo by se jednat o nějaké onemocnění... (přečíst celé)


Dluhy (exekuce)

Dluhy ve vašem snu znamenají, že jste trpěliví. Už delší dobu zažíváte něco nepříjemného, ale vaše trpělivost vás dovede daleko a vy všechno... (přečíst celé)


Dveře (vrata, vrátka)

Jestliže se vám ve snu zdá o dveřích, znamená to, že někomu ve svém okolí závidíte. Chtěli byste se mít jako on a žít jeho život. (přečíst celé)


Dovolená (volno, prázdniny, rekreace)

Jestliže se vám zdá o tom, že jedete na dovolenou, symbolizuje to to, že si teď užíváte klidné a spokojené období. Nic vás netíží, daří se vám... (přečíst celé)


Drak (saň, hydra)

Pokud jste ve snu pozorovali draka jak chrlí oheň, pak to znamená, že si v životě musíte uspořádat své priority. Je důležité, abyste si stanovili... (přečíst celé)


Dort (dezert, zákusek, cukroví)

Dort ve snu symbolizuje vaši odhodlanost rozvíjet se a být lepší. Chcete vynikat a proto se dále vzděláváte. Je vhodné období začít se učit cizí... (přečíst celé)