Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene C


čarodějnice (ježibaba, kouzelnice, kouzelník)

Kouzelník a nebo ježibaba z vašich snů symbolizuje některou osobu z vašeho okolí, která vám brání v tom být úspěšní. Někdo vám neustále kazí vaše plán… (přečíst celé)

cesta (pěšina)

Cesta ve snu znamená to, že se vám konečně splní vytoužené přání a to manželství. Čeká vás radost z chystané svatby.… (přečíst celé)

cibule (cibulka, loupat cibuli, jíst cibuli)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že musíte loupat velkou hromadu cibule znamená to, že díky své píli dosáhnete svých cílů. Budete si žít dobře a zabe… (přečíst celé)

cirkus (manéž)

jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste navštívili cirkus znamená to, že se blýská na lepší časy. Čeká na vás něco příjemného a bude se vám dařit, j… (přečíst celé)

červ (larva)

Červ ve vašem snu značí prohnilost. Nikomu nic nepřejete a jste závistiví. Vaše jednání se vám bohužel vrací, protože jste úplně sami. Nemáte přátelé… (přečíst celé)

chléb (bochník, pecen)

Chléb ve vašem snu symbolizuje výhru. Jestliže se vám zdá o tom, že jíte chléb rychle se dostanete k penězům, které ale velmi rychle utratíte a pořádn… (přečíst celé)

číslo (čísla, číslice)

Jestliže se vám ve vašem snu zdálo o číslech, znamená to, že byste si měli podat nějaký los. Je dost pravděpodobné, že budete mít štěstí a vyhrajete.… (přečíst celé)

čas (doba, lhůta, termín)

Jestliže se vám ve vašem snu zdá o čase, ať už se ten čas krátí nebo nabývá, znamená to, že už velmi dlouhou dobu jste dobrým přítelem. Jste člověk, n… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)