VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene C

Čarodějnice (ježibaba, kouzelnice, kouzelník)

Kouzelník a nebo ježibaba z vašich snů symbolizuje některou osobu z vašeho okolí, která vám brání v tom být úspěšní. Někdo vám neustále kazí vaše... (přečíst celé)


Cesta (pěšina, stezka, chodba)

Jít po cestě ve snu znamená to, že se vám konečně splní vytoužené přání a to manželství. Čeká vás radost z chystané svatby a pocity štěstí z... (přečíst celé)


Cibule

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že musíte loupat velkou hromadu cibulí, znamená to, že díky své píli dosáhnete svých cílů. Budete si žít dobře a... (přečíst celé)


Cirkus (manéž)

Jestliže se vám ve snu zdá o tom, že jste navštívili cirkus, znamená to, že se blýská na lepší časy. Čeká na vás něco příjemného a bude se vám... (přečíst celé)


Chléb (bochník, pecen, pečivo)

Chléb ve vašem snu symbolizuje výhru. Jestliže se vám zdá o tom, že jíte chléb, rychle se dostanete k penězům, které ale velmi rychle utratíte a... (přečíst celé)


Červ (larva)

Červ ve vašem snu značí prohnilost. Nikomu nic nepřejete a jste závistiví. Vaše jednání se vám bohužel vrací, protože jste úplně sami. Nemáte... (přečíst celé)


Číslo (číslice)

Jestliže se vám ve vašem snu zdálo o číslech, znamená to, že byste si měli podat nějaký los. Je dost pravděpodobné, že budete mít štěstí a vyhrajete. (přečíst celé)


Čas (doba, lhůta, termín)

Jestliže se vám ve vašem snu zdá o čase, ať už se ten čas krátí nebo nabývá, znamená to, že už velmi dlouhou dobu jste dobrým přítelem. Jste člověk... (přečíst celé)