Prohlížením těchto stránek souhlasíte s podmínkami a užíváním souborů cookies rozumím více informací

Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.

Snář, rejstřík podle písmene B


bahno (bláto, špína)

Bahno většinou představuje negativní životní zkušenosti. Do vašeho života vstoupí něco, čemu byste se raději obloukem vyhnuli a s čím byste si nechtěl… (přečíst celé)

býk (býci, býkové)

To znamená, že možná jednáte zbrkle až impulzivně. Zrovna dvakrát se nerozmýšlíte, než se do něčeho pustíte a radši do toho jdete rovnou po hlavě. V j… (přečíst celé)

babička (bába, babka, stařenka, stařena)

Babičky ve snech jsou považovány za chytré stařenky, které se vám snaží moudře poradit. Pakliže se vám zdálo, že hovoříte se svou babičkou a ta vám ně… (přečíst celé)

boty (bota, tenisky, žabky, pantofle, botasky, bačkory, obuv)

Boty znázorňují způsob, jakým se vypořádáváte s nastalými situacemi. Respektive způsob, jakým byste situace chtěli řešit a řešíte. To, jestli jsou bot… (přečíst celé)

bývalý přítel (expřítel, expřítelkyně, bývalá přítelkyně, partner)

Jestliže se vám ve snu zdá o bývalém partnerovi nebo partnerce znamená to, že jste se doposud nevyrovnali s odloučením a stále toužíte po jeho blízkos… (přečíst celé)

blecha (bleška, blechy, blešák)

Jestliže ve snu vidíte blechu, jak po vás skáče znamená to, že vás čeká dlouhá dovolená. Odjedete někam do zahraničí na vytoužené místo.… (přečíst celé)

bojovat (bít se, mlátit se, boj)

Pakliže ve svém snu s někým bojujete znamená to, že jste ve svém životě až příliš velký pesimista. Zbytečně všechno vidíte černě a hůř než to doopravd… (přečíst celé)

bažant (vidět bažanta)

Jestliže ve svém snu vidíte bažanta znamená to, že nemáte jisté místo v práci. Někdo vás ohrožuje a mohl by vás nahradit ve vaší pracovní pozici.… (přečíst celé)

byt (bydlení, domov)

Pakliže se ve vašem snu objevuje byt, ať už ho vlastníte či nikoliv, znamená to, abyste si dávali pozor na nějaký podvod. Můžete se stát obětí podvodn… (přečíst celé)

bratr (brácha, bratříček, rodina)

Jestliže se vám ve snu zdá o vašem bratrovi, znamená to, že máte rodinu, na kterou se můžete spolehnout. Vždycky vám pomůže a bude vás podporovat.… (přečíst celé)

bezmoc (beznaděj)

Jestliže se vám zdá o tom, že jste v nějaké beznadějné situace, ze které se nemůžete vymanit, znamená to, že jste z něčeho nervozní. Nějaká situace ve… (přečíst celé)

brýle

Jestliže se vám zdá o tom, že nosíte brýle symbolizuje to váš intelekt. Jste schopni racionálně přemýšlet. Jste osoba, která se pyšní skvělými rozumov… (přečíst celé)

bouřka (liják, bouře, blýskanice)

Jestliže se vám zdá o bouřce, pak to znamená to, že vám sousedé tiše závidí. Na oko se tváří jako nejlepší přátelé, ale přitom vás jen pomlouvají za z… (přečíst celé)

budík (budíky, budíček)

Budík symbolizuje to, jak všechno děláte na poslední chvíli. Vždy všechno odkládáte až do poslední chvíle a pak situaci řešíte za 5 minut dvanáct. Z t… (přečíst celé)


Právě přecházíme na nový systém komentářů. V dohledné době už zase budete moci tady u nás diskutovat o výkladech snů. Děkujeme za pochopení! :-)