VykladySnu.cz Online snář a výklad snů — kompletní průvodce říší snů.
Dnes je pondělí, 21. října 2019.
🎁 Svátek mají Birgita, Bridget, Brigita, Brit, Brita, Uršula a Voršila.
Aktuální znamení zvěrokruhu jsou Váhy (rok Vepře 豬).

Snář, rejstřík podle písmene B

Bahno (bláto, špína)

Bahno většinou představuje negativní životní zkušenosti. Do vašeho života vstoupí něco, čemu byste se raději obloukem vyhnuli a s čím byste si... (přečíst celé)


Býk (skot, dobytek, tur)

To znamená, že možná jednáte zbrkle až impulzivně. Zrovna dvakrát se nerozmýšlíte, než se do něčeho pustíte a radši do toho jdete rovnou po hlavě.... (přečíst celé)


Babička (bába, babka, stařenka, prarodič)

Babičky ve snech jsou považovány za chytré stařenky, které se vám snaží moudře poradit. Pakliže se vám zdálo, že hovoříte se svou babičkou a ta vám... (přečíst celé)


Boty (obuv, střevíc, bačkory)

Boty znázorňují způsob, jakým se vypořádáváte s nastalými situacemi. Respektive způsob, jakým byste situace chtěli řešit a řešíte. To, jestli jsou... (přečíst celé)


Bývalý přítel (expřítel, expřítelkyně, bývalá přítelkyně, partner)

Jestliže se vám ve snu zdá o bývalém partnerovi nebo partnerce, znamená to, že jste se doposud nevyrovnali s odloučením a stále toužíte po jeho... (přečíst celé)


Blecha

Jestliže ve snu vidíte blechu, jak po vás skáče, znamená to, že vás čeká dlouhá dovolená. Odjedete někam do zahraničí na vytoužené místo. (přečíst celé)


Bojovat (boj, zbít, zmlátit, zápasit)

Pakliže ve svém snu s někým bojujete, znamená to, že jste ve svém životě až příliš velký pesimista. Zbytečně vše vidíte černě. Vše vidíte horší než... (přečíst celé)


Bažant

Jestliže ve svém snu vidíte bažanta, znamená to, že nemáte jisté místo v práci. Někdo vás ohrožuje a mohl by vás nahradit ve vaší pracovní pozici. (přečíst celé)


Byt (bydlení, domov)

Pakliže se ve vašem snu objevuje byt, ať už ho vlastníte či nikoliv, znamená to, abyste si dávali pozor na nějaký podvod. Můžete se stát obětí... (přečíst celé)


Bratr (brácha, bratříček, rodina, sourozenec)

Jestliže se vám ve snu zdá o vašem bratrovi, znamená to, že máte rodinu, na kterou se můžete spolehnout. Vždycky vám pomůže a bude vás podporovat. (přečíst celé)


Bezmoc (beznaděj, úzkost)

Jestliže se vám zdá o tom, že jste v nějaké beznadějné situaci, ze které se nemůžete vymanit, znamená to, že jste z něčeho nervozní. Nějaká situace... (přečíst celé)


Brýle

Jestliže se vám zdá o tom, že nosíte brýle, symbolizuje to váš intelekt. Jste schopni racionálně přemýšlet. Jste osoba, která se pyšní skvělými... (přečíst celé)


Bouřka (liják, bouře, blýskanice)

Jestliže se vám zdá o bouřce, pak to znamená to, že vám sousedé tiše závidí. Na oko se tváří jako nejlepší přátelé, ale přitom vás pomlouvají za... (přečíst celé)


Budík (budíček)

Budík symbolizuje to, jak všechno děláte na poslední chvíli. Vždy všechno odkládáte až do poslední chvíle a pak situaci řešíte za 5 minut dvanáct.... (přečíst celé)